fbpx

Jak prohloubit nebo znovu přinést "ZAMILOVANOST" do vašeho vztahu bez toho, abyste museli projít bolestivým rozchodem a problémy s hledáním nového PARTNERA...

... bez těchto dovedností můžete akorát tak zoufale čekat,
 než vás znovu zasáhnou Amorovy šípy.

Hezký den,


Jsme Jiří a Lucy Majkusovi a na této stránce vám ukážeme, jak to udělat, aby zamilovanost ve vašem vztahu byla vědomým stavem, který dokážete ovlivnit.


Ukážeme vám, že se můžete do sebe vzájemně zamilovávat znovu.. a znovu... a znovu...


Není to žádné kouzlo nebo magie...


Dovolte nám položit vám prvně pár otázek...


Stalo se vám někdy že:

 • Jste se rozešli s partnerem, protože to mezi vámi už nebylo ono, našli jste si nového, zamilovali jste se a po čase zjistili, že jste zase ve stejné situaci, jako v minulém vztahu?
 • Šli jste na rande nebo jste chtěli pro váš vztah něco udělat, ale skončilo to hádkou pořád o tom samém, co už jste řešili stokrát dokola?
 • Přečetli jste si knížku o lásce a vztahu, vyzkoušeli jste zmíněné rady, ale stejně vám to nefungovalo?
 • S partnerem jste se cítili najednou zase blízko, opět mezi vámi byla jiskra, ale později jste nevěděli, jak to znovu vytvořit?
 • Zažili jste s partnerem úžasné milování a jindy to byl zase příšerný sex a nevíte, co udělalo ten rozdíl? 
 • Cítili jste se frustrovaní, že prostě nevíte, jak to udělat tak, aby vám to ve vztahu fungovalo, tak jak si přejete?

Nezoufejte... JDE TO I JINAK!

Dokážete si představit, jaké by to bylo VĚDĚT a UMĚT, jak kdykoliv znovu pocítit motýly v břiše, když jste v přítomnosti vašeho partnera?

My víme,


V našem vztahu jsme několikrát byli na hranici rozchodu, ale nakonec jsme OPAKOVANĚ znovu přinesli do našeho vztahu zamilovanost.


Naučili jsme se dovednosti, díky kterým jsme schopni i v těžkém období kdykoliv znovu probudit a opravdu cítit lásku, která je mezi námi a tím pak posunout náš vztah do další úrovně blízkosti a intimity.


‚‚Naučili jsme se naše problémy vyřešit a ne je zametat pod koberec.‘‘ - říká Lucy


Pochopili jsme, že zamilovanost je stav, který můžeme vědomě ovlivnit a nemusíme zoufale čekat, než nás znovu zasáhne Amorův šíp...


Pochopili jsme, že se můžeme do sebe zamilovávat každý den... 


Pochopili jsme, že pokud se naučíme "jak na to", tak se můžeme vzájemně milovat více a více...

Kladete si otázku, jak je to ​​​​možné?

Aby vztah skvěle fungoval, tak je potřeba se naučit, jak se vypořádat s negativními emocemi z minulosti, protože to jsou ty věci, které i z jakékoliv snahy zlepšit vztah udělají totální katastrofu.


Díky odstranění překážek v podobě negativních emocí dokážete ucítit proud lásky mezi vámi a vaším partnerem a pomocí specifických technik a dovedností ještě více prohloubit emoční spojení, intimitu a vášnivou sexualitu.

Kdo jsme?

V našem manželství jsme zažili mnoho strastí v podobě nekonečných hádek, nedostatku sexuality, pocitu, že si nás ten druhý neváží. Všechny tyto problémy byly ještě znásobeny tím, že společně podnikáme a třecí plochy vznikali i v naší práci.


Díky tomu, že jsme se před tím (díky společnému podnikání nemohli schovat) tak jsme našli způsob, jak to konečně změnit a jak se naučit dovednosti, díky kterým se zamilovanost stala vědomým stavem.


Nejsme dokonalí a naše manželství není bez problémů, ale vytvořili jsme si pevný základ na kterém můžeme naše manželství stavět.


Tak jako architekt pro kterého tvoří základy jeho úspěchu dovednosti a vědomosti, jak stavět domy. Ne jistota, že půjde vždy vše skvěle a nebude čelit výzvám. 

Chcete se to také naučit?

Pokud je to něco, co byste se chtěli také naučit, tak jsme pro vás připravili tento online program, který jsme nazvali TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI...

Program se skládá z celkem 8 základních a 2 bonusových témat. Obsahem tématu je vždy vzdělávací video, cvičení a audio nahrávka vedené meditace. Celkem nás čeká společných 20 dní.

A to vše z pohodlí ​vaše​ho domova...

Co je to Vedená meditace?

Pozn: Vedená meditace je AUDIO nahrávka mluveného slova doplněná relaxační, meditační hudbou.


 Je to velmi jednoduchá a efektivní pomůcka jak udělat vnitřní změny, které jsou nezbytné pro konečné změny ve vnějším světě. Stačí si udělat pohodlí a pustit si do sluchátek audio a nechat se vést mluveným slovem. 


Není potřeba předchozí zkušenosti s meditací. A pokud již meditujete, tak to prohloubí vaši meditační praxi. 


Ve vedené meditaci kombinujeme metody relaxace, dýchání, vizualizace, mentálních technik a síly zvuku pomocí starodávných manter.


K meditacím se budete rádi pravidelně vracet. Je to úžasný prožitek...


Co všechno je součástí tohoto
 online programu

Celkem 10 videí + 10 vedených meditací...

Téma č.1: Odvaha hluboce milovat a co nám v tom brání
 + Meditace léčení srdce

Nejčastějším důvodem, proč páry neprožívají dostatek lásky je STRACH z intimity. Strach z prožívání toho, co se právě děje. Naučíte se, jak k němu přistupovat. Pochopíte, co se v takovým okamžicích děje a co s tím udělat, aby vám to nebránilo v hlubokém milování.

Téma č.2: Vztah jako léčivá svatyně
 + Meditace ideálního vztahu

Ze všech míst na světě by to nejbezpečnější místo měl být váš intimní vztah. Vy a váš partner byste měli vytvořit fyzický a emoční domov, který je naplněn pozitivní energií. Domov, který vám může nabídnout odvahu a jasnost, komfort a podporu postavit se společně všem výzvám, které vám život dá do cesty.

Téma č.3: Jak vytvořit polaritu (sexuální přitažlivost)
 + Meditace polarity

Polarita je to, co vytváří ve vztahu vášeň a sexuální napětí. Polarita je nezbytnou součástí trvalé zamilovanosti. Dynamika mužské a ženské energie je neustálý tanec, na kterém je založen princip tohoto Vesmíru. Naučíme vás, jak se spojit se svou přirozenou esencí a jak ji přinést do intimity.

Téma č.4: Síla pohledu do duše
 + Meditace vnímání

Oči vašeho partnera jsou oknem skrze které můžete vidět do jeho nebo její duše. Když se podíváte hluboko do očí toho, koho milujete, uvidíte za fyzickou podobu a spatříte, kdo ve skutečnosti je.  Dozvíte se věci o vašem milenci, které se nemůžete dozvědět ze slov. Ucítíte pravdu. V tomto videu vás naučíme, jak to udělat.

Téma č.5: Milování pomocí slov
+ Meditace nekonečné lásky

V tomto videu si popovídáme, jak začlenit intimitu do každodenního života. Není to o technice, ale o našem vědomí a stavu otevřenosti, když děláme tyto činnosti. Pak se stanou okamžiky, které vedou k trvalé zamilovanosti.

Téma č.6: Milování pomocí doteků
 + Meditace vděčnosti za partnera

Když jste vy a váš partner připraveni vstoupit do sexuálního tance, tak je na čase spojit svá těla a toto spojení začíná dotekem. V tomto tématu se ponoříme do síly doteku a jak ho můžeme využít pro vytvoření zamilovanosti. Vědomé a láskyplné dotýkání.

Téma č.7: Nekonečné objetí
 + Meditace dávání a přijímání

Když slova nejsou potřeba, když slova už nestačí nebo když už prostě není slov, tak je čas podržet svého milovaného člověka ve svém milujícím náručí. V nekonečném objetí je obrovská síla sdílení lásky, pokud je dělaná správným způsobem.

Téma č.8: Líbání, sdílení dechu života
 + Meditace přitažlivosti

Když se dotknou vaše ústa s ústy člověka, kterého milujete, tak sdílíte základní esenci života - váš dech. Líbání tak je jedna z nejintimnějších činností, které můžete sdílet s vaším partnerem. V tomto tématu si řekneme, jak k líbání přistupovat jako k posvátnému aktu, který vytváří zamilovanost.

A to není všechno!

DÁLE ZÍSKÁTE TYTO EXTRA BONUSY...

Bonus č.1: Tanec těla a duše
 + Meditace dokonalého milování

Fyzické aspekty milování, po kterých tak toužíme jsou pouhým začátkem. Nejdůležitějším aspektem extatického milování je, když začnou vaše těla i duše společně tančit a připadáte si, že to nikdy neskončí. Povíme si o tom, jak s tím začít.

Bonus č.2: Jak sjíždět vlnu rozkoše
 + Meditace totálního uvolnění
 a přítomnosti

V tomto bonusovém videu si povíme o tom, jak začít vnímat vlny rozkoše při milování a jak je začít sjíždět způsobem, kdy vaše milování může trvat tak dlouho, jak si přejete a přitom se budete cítit milovaní a blažení. Základní chyba, kterou lidé dělají je ta, že nerespektují vlny, které při milování probíhají.

Bonus č.3: Video: 5 principů kurzu (14:18 min)

Tyto následující 3 bonusy jsou z našeho prvního online programu, který byl pouze pro omezený počet účastníků. Nyní není možné samostatně koupit tento program.


V tomto videu se dozvíte, jak přistupovat ke kurzu obecně. Tyto cenné informace použijete i pro tento program Tajemství trvalé zamilovanosti. Získáte díky tomu zralý postoj před začátkem naší společné cesty.

Bonus č.4: Video: 5 principů vztahu (18:09 min)

V tomto videu se dozvíte jakými 5 principy jsme se v našem vztahu řídili. Tyto principy a postoje nám obrovským způsobem pomohli překonat těžká období (a stále pomáhají). Když si je osvojíte, tak cesta za úspěšným vztahem bude pro vás mnohem jednodušší.

Bonus č.5: Video: Vyšší smysl vztahu (16:10 min)

Pokud nemáte vyšší smysl vztahu, tak je váš vztah odsouzen k záhubě už od začátku. V tomto videu se dozvíte, jaký byl můj smysl vztahu ještě než jsem potkal Lucy a co mi pomohlo v těžkých chvílích pokračovat i když to nebylo vše "růžové".  Také si vytvoříte se váš vyšší smysl.

Co na vás čeká v celkem
10 VEDENÝCH MEDITACÍCH

 • Budete si léčit svoje srdce, aby mohlo být více otevřené a plné lásky, protože jedině potom budete moci hluboce milovat sebe a svého partnera.
 • Pomocí síly vizualizace si budete představovat, jak vypadá váš dokonalý vztah. Abyste věděli, jaký je váš záměr a jak váš vztah směřovat.
 • Spojíte se svojí mužskou a ženskou částí, vzájemně je integrujete, aby mohly vzájemně spolupracovat a ne neustále soupeřit.
 • Naučíte se vnímání a cítění mimo své tělo, abyste mohli skutečně vnímat a cítit svého partnera.
 • Vykoupete se v lásce svého partnera, po které vaše srdce tak moc touží.
 • Prožijete hlubokou vděčnost za vašeho partnera a za vše, co jste spolu prožili.
 • Dovolíte si prožít, jaké to je ve vztahu dávat, ale také přijímat. 
 • Prožijete, jaké to je cítit se extrémně přitažlivými pro svého partnera a také ucítíte svoji skutečnou hodnotu.
 • Prožijete si, jaké to je mít pro vás dokonalé milování s vaším partnerem.
 • Prožijete jaké to je být totálně ukotvení ve svém těle a v přítomnosti. Tady a teď... Jedině tehdy budete schopni se plně spojit s vaším partnerem.

Pojďme si ještě říct pro koho TENTO
 PROGRAM je a pro koho není:

Pro koho je:

 • Pokud jste člověk, který je ochotný věnovat pár minut denně online programu a pouštěním nahrávek vedených meditací.
 • Pokud chcete něco ve vašem vztahu změnit vlastním přičiněním tím, že si osvojíte nové dovednosti intimity.
 • Pokud jste ochotni praktikovat tyto dovednosti ve vašem vztahu a nebudete čekat až se změní váš partner.
 • Pokud jste teď single a chcete se připravit na váš další vztah, aby nedopadl, jak ty předchozí.

Pro koho není:

 • Pokud jste člověk, který se nechce učit nové dovednosti a specificky dovednosti potřebné po partnerský vztah.
 • Pokud nebudete ochotni udělat důležitou práci v realitě a ve vašem vztahu, kde se budete dovednosti učit a praktikovat.
 • Pokud nejste ochotni praktikovat tyto dovednosti ve vašem vztahu a budete čekat až se změní váš partner.
 • Pokud nakonec nebudete nic praktikovat, co se v kurzu naučíte a budete doufat, že se váš vztah sám zázraky změní.

Důležité otázky, které je potřeba si položit

 • Kdybyste se naučili dovednosti, jak mít trvalý, hluboký, vášnivý a zamilovaný vztah, které vám už nikdo nevezme, vyplatilo by se vám do programu investovat?
 • Pokud byste investovali tuto částku a ve vašem vztahu byste opět mohli být zamilovaní a zažívat motýly v břichu, jako na začátku a přestal by vztah být místem bolesti a utrpení, stálo by to za to?
 • Kdybyste se stali vzorným příkladem pro vaše děti, aby od vás tyto dovednosti okoukali, aby i oni v dospělosti mohli mít takový vztah, stálo by to za tu investici?

Představte na chvíli, že máte VZTAH,
 jaký jste si "vždycky přáli"...

Představte si na chvíli situaci. Představte si, že se díváte na vaše partnera a cítíte, jak vás miluje a jak vy milujete jeho.


 • Co by to pro vás znamenalo?
 • Kolik štěstí a živosti by to přineslo do vašeho života?
 • Kolik vášně by to přineslo do ostatních oblastí vašeho života?​​​​
 • Jaké by to bylo se každý den probouzet zamilovaní?

A teď nejdůležitější otázka. Kolik byste byli za to ochotni zaplatit?


V klidu přemýšlejte, máte na to čas... 


Změnila se vám už perspektiva? Toto bude totiž investice do vašeho vztahu a investici do vašeho štěstí. 

Nemáte co ztratit

Vstupte do programu a projděte si první dvě témata i s vedenými meditacemi a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak nám napište a vrátíme vám peníze.


Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vztahu, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu s námi a zasvětíme vás do TAJEMSTVÍ TRVALÉ ZAMILOVANOSTI.


Klikněte na tlačítko získat přístup, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


Je potřeba zaplatit fakturu.


Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

Můžete se přihlásit do členské sekce.


S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce a budete mít k dispozici 1. téma. Další téma se uvolňuje po 48 hodinách, abyste měli čas na integraci procesu.

K videí a meditací se můžete kdykoliv vrátit.


Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Klikněte na tlačítko "Získat OKAMŽITÝ přístup" a vstupte do online kurzu  ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 8 modulů, které obsahují celkem 8 videí a 8 vedených meditací
 • 2 bonusové moduly, které obsahují 2 videa a 2 vedené meditace
 • Bonusový program Partner na 1. místě
 • 2 bonusová videa
 • Privátní přístup do členské sekce

Můžete si dovolit jen tak odejít?

Nyní máte dvě možnosti. Buď z této stránky odejít a na nás už zapomenout... 


A nebo online kurz vyzkoušet a dát svému vztahu a životu šanci. U první možnosti budete dál čekat, jestli vás znovu zasáhne Amorův šíp a nebo si nakonec projdete bolestivým rozchodem a budeme znovu hledat toho vhodného partnera a je velmi pravděpodobné, že s ním zažijete opět to stejné, jako s posledním.


Jak to víme?


Protože pokud budeme ve vztazích dělat stále stejné věci, tak dostaneme stejné výsledky. Musíme začít dělat něco jinak.


Dejte si šanci a začněte dělat něco jinak...

Nejčastější dotazy

Na jak dlou​ho je tento kurz?

V současnosti nežiji ve vztahu. Má to pro mě cenu?

Nikdy jsem nemeditoval/a. Je potřeba k tomu mít nějaké zkušenosti?

Dostanu něco poštou nebo je to vše v digitální podobě?

© 2024 Harmonický Vztah s.r.o.

/* ]]> */