Vedené Meditace

Tajemství léčivých VIBRACÍ pro ÚSPĚŠNÝ život odhaleno…

Už jste si vyzkoušeli Vedenou meditaci: Odstranění bloků z minulých vztahů?

V této vedené meditaci jsme se po vizualizaci ponořili do mantra meditace, díky které jste ještě více podpořili odstranění těchto bloků.

Protože jsem byl několik let fascinovaný léčivou silou těchto posvátných vibrací a jejich účinkem na můj život, tak jsem je zařadil do online programu čakrových meditací.

Mantra se skládá ze specifických zvukových vzorců, které mají velmi harmonizační účinky na naše nitro. Tento harmonizační účinek působí na fyzické, emocionální, mentální i spirituální úrovni.

Chci, abyste na chvíli přijali možnost, že tento svět je založen na zákonu vibrace. Abyste na chvíli přijali možnost, že i vy jste vibrační bytost, která vibruje pod určitými vzorci.

Když se podíváte na své fyzické tělo pod mikroskop, tak uvidíte, že se skládá z molekul. Tyto molekuly se skládají z atomů a atomy se skládají z neutronů, protonů a elektronů.

Fascinující je, že protony, neutrony a elektrony jsou pouze 1-2% celého atomu. Zbytek je prázdný prostor. A tyto částice se pohybují tak rychle, pod určitou vibrací, že tvoří iluzi pevné hmoty.

A druh této vibrace vytváří různé druhy hmoty. Dřevo, zemi, oheň, vzduch, vodu a éter.

Kvalitu našeho života tedy na té nejhlubší úrovni ovlivňuje kvalita našich vibrací. Problém nastává, když vibrace nejsou v harmonii. Na naší cestě životem jsme si vytvořili vnitřní bloky, které nám brání v tom, aby naše vibrace byly v harmonii.

Však to znáte také, když přijdete do nějakého prostoru. Podvědomě vnímáte, jaký ten prostor má vibraci. Jestli je to vibrace, které vás otevírá a nebo uzavírá.

Jestli je vám tam dobře a nebo není…

Les a město má zcela jiný druh vibrace…

Tropické pláže a zasněžené hory mají také rozdílnou vibraci…

Stejně tak z lidí je cítit jejich vibrace. Můžete se navenek smát a předstírat štěstí ale druhý člověk z vás stejně ucítí vaši skutečnou vibraci, kterou vysíláte kolem sebe.

A vibrace má také účinek, že přitahuje další podobné vibrace. Takže pokud vysíláme vibrace nedostatku, tak do naší reality přitahujeme více nedostatku.

Pokud vysíláme vibraci lásky, tak do svého života přitahujeme více lásky.

Ponořte se do léčivého světa MANTER pomocí Vedených MEDITACÍ >>

A tyto vnitřní bloky a vibrační disharmonie se dají odstranit a léčit pomocí léčivé síly zvuku posvátných manter…

Efekt můžeme cítit už po pár minutách. Samozřejmě nechci říct, že 5 minut opakováním nějaké mantry (zvukové vibrace) nám vyřeší všechny naše problémy. Ovšem léčivý účinek těchto zvukových vibrací se nedá popřít.

Podívejte se na to, jak vibrace ovlivňuje složení dokonce i hmoty.

 

Pravidelným opakováním budete vnímat velké změny ve svém emocionálním a mentálním rozpoložení…

Budete se cítit lépe a budete více v proudu…

Bude se vám více dařit a budete si do svého života přitahovat to co vysíláte…

Takže více RADOSTI, ŠTĚSTÍ a HOJNOSTI…

Ovšem tato cesta je stejná, jako typický příběh hrdiny. Tím, že budete odblokovávat své vnitřní bloky a budete léčit svoji vibraci budete uvolňovat všechnu tu temnou energii ze svého nitra. Budete si muset projít údolím stínů a může se vám stát, že některé dny se budete cítit velmi špatně.

Toto je typický příklad každého emocionálního, mentálního a vibračního léčení. Toho se nemusíte bát. To jsou právě příznaky transformace.

Bohužel lidé, kteří očekávají, že se v životě budou cítit jen skvěle, spadnou při práci s mantrami, jak se říká na hubu.

Mysleli si, že když budou meditovat mantra meditaci, tak už to bude vše jen růžové. A pak přišli tyto příznaky léčby a zanevřeli na tuto metodu. Dokonce ji nazvali i démonskou. Protože tyto nepříjemné pocity jsou přece od ďábla.

Pokud patříte mezi tu menšinu, která má odvahu vydat se na tuto transformační cestu, kde společně po dobu 14 dní budeme harmonizovat vaše nitro pomocí vedených meditací a léčivé síly zvuku tak chci, abyste klikli sem.

Srdečně vás zvu do online meditačního programu 7 ČAKER! >>

V tomto meditačním programu se ponoříme do barevného čakrového světa a do světa vibrací a manter. Prozkoumáme zákoutí vaší duše, probudíme ve vás váš potenciál, vnitřní sílu, odstraníme bloky, které vám brání žít život po jakém toužíte.

A výsledek?

Budete mít kvalitnější vztahy, budete mít více peněz, práci, který vás bude bavit. Budete spojeni se svojí vnitřní silou, se svým vnitřním vedením a začnete překvapovat sami sebe.

Budete překvapení, jaký pozitivní efekt na váš život měl tento meditační program.

Představte si svůj život za 30 dní? Jaké by to bylo mít kvalitnější život ve všech oblastech? Jak byste se cítili? Jak byste o sobě přemýšleli?

Jaké to je?

Stálo by to za to?

Jestli ano, tak klikněte sem a objednejte si Léčivé ČAKROVÉ meditace! >>

 

Ať se vám daří,

 

Jiří Majkus

http://VedeneMeditace.cz

http://HarmonickyVztah.cz

 

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */