fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE pro kvalitní a hluboký SPÁNEK...

Už nemusíte být přes den unavení, vyčerpaní a podléhat negativitě a emočním náladám, které ovlivňují, jaký je váš DEN. Naučte se způsob, jak USNOUT rychleji, ponořit se do hlubokého vyživujícího spánku a ráno se probudit regenerovaní a plní energie do nového dne

Mějte kvalitnější ŽIVOT jednoduše tím, že budete mít kvalitní, hluboký a vyživující SPÁNEK...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Nedostatek kvalitního spánku má značný dopad na pozitivní náladu během dne a obecně na kvalitu života. Spánek je zásadní pro fyzické i duševní zdraví, a jeho nedostatek může vést k celé řadě negativních důsledků:

Zhoršení nálady a emoční stabilita.

Nedostatek spánku často vede k podrážděnosti, snížení trpělivosti a zvýšenému riziku emočních výkyvů. Nedostatečný spánek může také zvyšovat pocity úzkosti a deprese, což negativně ovlivňuje schopnost udržet si pozitivní náladu během dne.

Snížená kognitivní funkce.

Nedostatek spánku ovlivňuje kognitivní funkce jako jsou paměť, koncentrace a rozhodovací schopnosti. To může vést k problémům v práci nebo ve škole a zvyšuje riziko chyb a nehod.

Zhoršení fyzického zdraví.

Chronický nedostatek spánku může přispět k řadě zdravotních problémů, včetně obezity, diabetu typu 2, srdečních onemocnění a oslabení imunitního systému.

Snížená sociální interakce a vztahy.

Když jsme unaveni, máme menší tendenci zapojovat se do sociálních aktivit nebo trávit čas s přáteli a rodinou. To může vést k pocitům izolace a osamění.

Zhoršená schopnost řešit stres.

Spánek pomáhá regulovat hormony stresu, jako je kortizol. Nedostatek spánku zvyšuje hladiny stresu a ztěžuje efektivní zvládání denních výzev.

Vliv na fyzický vzhled.

Nedostatek spánku může vést k otokům očí, tmavým kruhům pod očima a celkově unavenému vzhledu, což může ovlivnit sebevědomí a spokojenost s vlastním vzhledem.

Zajištění kvalitního spánku je proto klíčové pro udržení dobré nálady, zdraví a celkové kvality života. 

Proto jsem pro vás připravil tuto speciální nabídku, pokud nyní víte, že vám kvalitní spánek chybí. Můžete si přihodit do objednávky Vedené MEDITACE pro kvalitní a hluboký SPÁNEK, které vám s tím pomůžou.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

A k tomu ještě tyto skvělé BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální nabídka jen TADY a TEĎ!

Cena za meditační program nyní jen:

5 997,- Kč

 990,- Kč

(42 eur)

/* ]]> */