fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální jednorázová ​SLEVA na ​AFIRMAČNÍ nahrávky a Vedené MEDITACE pro zvýšení SEBE-VĚDOMÍ a pozitivní zlepšení obrazu SEBE-SAMA!

Zvyšte svoje SEBEVĚDOMÍ, SEBE-DŮVĚRU, zlepšete obraz SEBE SAMA, dejte si SEBELÁSKU, dosahujte ÚSPĚCHU a získejte POZITIVNÍ myšlení skrze přeprogramování vašeho PODVĚDOMÍ pomocí audio nahrávek sugestivních a POZITIVNÍCH AFIRMACÍ a Vedených MEDITACÍ...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

​Pro ještě větší podporu naší meditační cesty ve Vedených meditacích: Vesmír mi kryje ZÁDA jsem připravil pro vás tuto speciální nabídku.

Tento meditační program není možné už samostatně získat, ale vy si je můžete přihodit tady na této stránce do vaší objednávky a ještě k tomu za extra zvýhodněnou cenu...

Protože to, jaké máme SEBE-VĚDOMÍ, jak vidíme sami sebe, jakým způsobem o sobě přemýšlíme určuje všechno, co děláme.

Pokud máme nízké SEBE-VĚDOMÍ a nízko a negativně o sobě smýšlíme, tak protože si sami o sobě myslíme nehezké věci, tak si ani nedovolujeme pro sebe cokoliv DOBRÉHO.

Když jsme tak hrozný člověk, tak co bychom také pro takového člověka vůbec chtěli že ano?

Proto nám to může podkopávat nohy i v tom, abychom vůbec sami sobě dovolili přijmout pomoc, podporu a vedení Vesmíru, protože když věříme tomu, že si nic dobrého nezasloužíme...

... tak si nezasloužíme ani to, aby nám Vesmír kryl ZÁDA.

​S tím budeme pracovat v meditacích, ale abychom ještě více podpořili ​naši meditační práci, tak máte možnost získat i tento meditační program.

​Podívejte se, co všechno je jeho součástí a na konci stránky máte možnost buď si přihodit online program do objednávky a nebo ne. 

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální ​SLEVA​:

​Celková hodnota programu:

​11 970,- Kč

 1 290,- Kč

(52 eur)

/* ]]> */