fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální AKCE na Vedené meditace Božských ARCHETYPŮ - tyto meditace NENÍ možné samostatně získat...

Chcete také ještě více podpory, pomoci, vedení a OCHRANY Božských Archetypů, aktivovat jejich Božské kvality uvnitř vás a mít ÚSPĚŠNÝ start roku 2024? 

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě BONUS!

Čeká nás rok 2024, který bude plný VÝZEV a abychom to všechno ÚSPĚŠNĚ zvládli, tak potřebujeme mobilizovat své VNITŘNÍ zdroje a využít všech dostupných prostředků a praktik osobního rozvoje.

Nemůžeme jen čekat a "doufat", až to všechno přejde. Musíme proto také něco udělat. 

Musíme se spojit se svojí vnitřní SILOU a svým vnitřním vedením...

Můžeme k tomu také využít sílu, podporu, ochranu a POŽEHNÁNÍ dalších Archetypů, které jen čekají až si o jejich pomoc požádáme. 

Právě k tomu jsem vytvořil Vedené meditace Božských ARCHETYPŮ, které můžete pouze tady na této stránce získat za tu nejnižší cenu.

Tyto vedené meditace jsou systematicky navržené a seskládané do silného vnitřního procesu, který ztrojnásobí vaše úsilí vytvořit Nové a ÚSPĚŠNÉ ZAČÁTKY a ještě k tomu 2 x rychleji.

Jak to to možné?

Protože nastanou změny na hluboké úrovni ve vašem podvědomí a celkově se změní vaše energie a vibrace.

Mnoho lidí dnes ani neví, jak změnit svoje nevyhovující okolnosti a jak by to bylo vůbec v jejich životě možné. Nevěří sobě, nevěří, že si to zaslouží a nevidí žádné cesty.

Tyto meditace a cvičení vám otevřou všechny možné cesty, jak to udělat. Začnou k vám chodit ty správné nápady, myšlenky a inspirace, jak to udělat a hlavně budete přirozeně inspirování jednat a konat.

A také díky silným meditačním technikám a změně vaší energie a vibrace si budete do svého životě přitahovat ty správné situace, lidi, příležitosti a budou se vytvářet okolnosti, abyste si mohli splnit vaše záměry a cíle.

Tyto velmi silné meditace se stanou VAŠÍ NEFÉR VÝHODOU...

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS ​navíc ještě jeden BONUS!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální nabídka jen TADY a TEĎ!:

5980,- Kč

990,- Kč

(42 eur)

/* ]]> */