fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální jednorázová 87% SLEVA na Vedené meditace ​Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI!

​Získejte v tomto náročném období ​"MYSTICKÝ" způsob, jak manifestovat finanční HOJNOST v podobě podpory, vedení, POŽEHNÁNÍ a ochrany od Bohyně LAKŠMÍ (Bohyně HOJNOSTI a PROSPERITY)​...​​

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

​Kdyby existovala možnost, jak získat nejen během náročných ekonomických situací NEFÉR výhodu, jak pro vás manifestovat finanční hojnost, využili byste jí?

Kdyby existovala možnost, jak se na denní bázi spojit s tisícelet starým Archetypem - Bohyní PROSPERITY, aby vás vedla, pomáhala vám a ochraňovala, využili byste jí?

​Blahobyt, hojnost, peníze, štěstí, úspěch, krása, plodnost, duchovní naplnění, šťastná a prosperující rodina, domácnost a celková prosperita jak na materiální, tak i spirituální úrovni.

To jsou vlastnosti a kvality energie, kterou zastupuje, reprezentuje a zosobňuje archetyp Bohyně LAKŠMÍ.

Nebo také Anděl hojnosti a prosperity...

A já mám pro vás způsob, jak se s touto energií spojit, jak ji pozvat do svého života, zvětšit svoji energetickou kapacitu přijímat a zároveň, jak ji probudit ve vašem vědomí , aby se stala součástí vašeho bytí...

...aby vás vedla, inspirovala, ochraňovala a pomáhala vám splnit si vaše sny, vize a cíle, po kterých tak toužíte a žili celkově více v hojnosti ve všech oblastech vašeho života.

Toto je přátelé Lakšmí!

​Jak tato ​meditační práce FUNGUJE?

Tato vnitřní práce jde na tu nejhlubší úroveň našeho bytí. Uděláme společně léčivou a transformační práci na úrovni, energie, frekvence, světla a vibrace.

Nejen, že tato krásná a mystická vnitřní práce přináší skvělé výsledky na hmatatelné úrovni, ale také přináší hluboké naplnění a pohlazení duše.

Pomocí této vnitřní práce se spojíme s energií Bohyně Lakšmí, povoláme ji a probudíme v našem vědomí. Tato energie poté bude pracovat skrze vás. Bude se chtít skrze vás projevit.

Udělá to tak, že vás transformuje. Odstraní virus nedostatku a chudoby.

Ochrání vaši mysl před negativitou a zároveň bude přitahovat a plodit pozitivní myšlenky o hojnosti a bohatství.

Vytvoří uvnitř vás pevné základy pro život v hojnosti...

A to se bude dít, tak, že to, co vám neslouží a co tomu bráni z vašeho života a vašeho nitra odejte a přijde to, co vás bude podporovat.

​Bude vás nutit růst. Povede vás. Potřebujete se změnit. Změnit své myšlení, přesvědčení, postoje a celkově svoji energii a vibraci.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

​Včetně těchto BONUSŮ...

PLUS navíc ještě tyto SPECIÁLNÍ BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální 80% SLEVA jen TADY a TEĎ!:

​9980,- Kč

​1 290,- Kč

(53 eur)

/* ]]> */