fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální jednorázová ​SLEVA na ​AFIRMAČNÍ nahrávky a Vedené MEDITACE pro zvýšení SEBE-VĚDOMÍ a pozitivní zlepšení obrazu SEBE-SAMA!

Zvyšte svoje SEBEVĚDOMÍ, SEBE-DŮVĚRU, zlepšete obraz SEBE SAMA, dejte si SEBELÁSKU, dosahujte ÚSPĚCHU a získejte POZITIVNÍ myšlení skrze přeprogramování vašeho PODVĚDOMÍ pomocí audio nahrávek sugestivních a POZITIVNÍCH AFIRMACÍ a Vedených MEDITACÍ...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

To jak vidíme sami sebe, jakým způsobem o sobě přemýšlíme, jaký je náš tichý a někdy hlasity vnitřní dialog, jaké máme SEBE-VĚDOMÍ určuje z drtivé většina kvalitu našich denních rozhodnutí a ve výsledku kvalitu našeho života.

- Určuje to také kolik DOBRA, LÁSKY, HOJNOSTI jsme schopni a ochotní do našeho života přijmout.

- Určuje to také, jak moc TOLERUJEME v našem životě negativní věci a to, co nám nevyhovuje a také to, jak se sami k sobě chováme.

- Určuje to také, čemu věříme, že si zasloužíme a co jsme ochotni udělat pro změnu našeho života a pro to, co chceme.

A přesně s tímto pracujeme ve Vedených meditaích a AFIRMAČNÍCH nahrávkách pro zvýšení SEBE-VĚDOMÍ a pozitivní obrazu SEBE-SAMA, který můžete získat za tu nejniší cenu.

​​​​Dovolte mi vám představit metodu, kterou sám používám ke svému osobnímu růstu, úspěchu a POZITIVNÍ změně života ve všech oblastech .


To, co potřebujete je pustit si tyto AFIRMAČNÍ audio nahrávky a nechat ať POZITIVNÍ prohlášení změní vaši KONCENTRACI na pozitivní očekávání, myšlení a dovolit jim, aby pravidelným opakováním přeprogramovaly vaše myšlení...

AFIRMAČNÍ, programovací nahrávky je jednoduchý systém a proces, který formou pozitivních prohlášení mění vaši koncentraci, to jak se sebou cítíte...

... jak o sobě přemýšlíte, čemu věříte, že si zasloužíte, zlepšují sebevědomí a vlastní sebeobraz, který pak vytváří pozitivní vnitřní sebe-dialog, který máte okamžik za okamžikem.

Těmito AFIRMAČNÍMI nahrávkami začneme pěkně od základů.

Vybudujeme PEVNÉ ZÁKLADY, které potřebuje mít každý z nás, kdo chce v životě žít život, který je více než průměr.

Tento základ a tyto AFIRMAČNÍ nahrávky se zaměřují na pozitivní SEBE-OBRAZ, SEBEVĚDOMÍ, POZITIVNÍ MYŠLENÍ...

.. dále je to SEBELÁSKA a SEBEOCENĚNÍ a DŮVĚRA v SEBE SAMA!

Tento pevný ZÁKLAD pomocí AFIRMAČNÍCH nahrávek a Vedených MEDITACÍ doporučuji vybudovat nebo znovu zrekonstruovat každému z vás...

​- Ať už začínáte s touto vnitřní prací...
​- A nebo jste už zkušený meditátor, protože se dostanete do nové hloubky...

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální ​90% SLEVA​:

​Celková hodnota programu:

​11 970,- Kč

​ 497,- Kč

(20 eur)

/* ]]> */