fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální jednorázová ​75% SLEVA na Vedené meditace HOJNOSTI!

Akcelerujte vaše úsilí žít více v HOJNOSTI a mít více PENĚZ​ pomocí dalších 20 audio nahrávek Vedených meditací HOJNOSTI...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si ucelený online meditační program do objednávky a získejte skvělé BONUSY!

Tyto vedené meditace jsou systematicky navržené a seskládané do silného vnitřního procesu, který zrychlí​ a skvělým způsobem doplní meditace Bohyně Lakšmí...

Jak to to možné?

​Nastanou změny na hluboké úrovni ve vašem podvědomí a celkově se změní vaše energie a vibrace.

Mnoho lidí dnes ani neví, jak změnit svoji finanční situaci a jak by to bylo vůbec v jejich životě možné. Nevěří sobě, nevěří, že si to zaslouží a nevidí žádné cesty.

Tyto meditace a cvičení vám otevřou všechny možné cesty, jak to udělat. Začnou k vám chodit ty správné nápady, myšlenky a inspirace, jak to udělat a hlavně budete přirozeně inspirování jednat a konat.

A také díky silným meditačním technikám a změně vaší energie a vibrace si budete do svého životě přitahovat ty správné situace, lidi, příležitosti a budou se vytvářet okolnosti, abyste si mohli splnit vaše finanční záměry a cíle.

Pokud patříte do kategorie lidí, kterým se už daří, ale neděláte činnosti, které víte, že potřebujete, abyste se posunuli dál, tak díky tomu, že změníte váš vztah s energií peněz je začnete přirozeně a s inspirací dělat.

Tuto společnou vnitřní práci si velmi užijete a meditace si zamilujete...

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS tyto speciální BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální ​75% SLEVA jen TADY a TEĎ!:

5980,- Kč

1 490,- Kč!

/* ]]> */