fbpx

Ještě POSLEDNÍ KROK! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 99% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE pro manifestace ZÁZRAKŮ...

Zbavte se negativních přesvědčení, špatné KARMY, emocionální bolesti a získejte přístup k TVOŘIVÉ SÍLE, se kterou si splníte své SNY, VIZE a CÍLE...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

20 Vedených MEDITACÍ, které vám zůstanou napořád ještě doplní vaši meditační sbírku a krásné kousky, které vám pomůže postupně přeskládat struktury ve vašem nitru, abyste byli více nastaveni svým myšlením, cítěním a bytím k manifestování ZÁZRAKŮ.

Obsahuje další meditační a manifestační praktiky, které obohatí váš meditační prožitek k meditacím na Spirituální MANIFESTACI.

Meditace vděčnost za splněné cíle v budoucnosti, Meditace IDEÁLNÍHO dne (zrovna dnes jsem mi splnil můj ideální den z minulosti hurááá), Meditace odstranění překážek, Meditace s MANTRAMI, Meditace rozpuštění STRACHŮ, duchovního bojovníka, vyšší pomoci a další na vás čekají v tomto programu. 

Další způsob, jak v roce 2024 akcelerovat splnění vašich PŘÁNÍ, kdy nenecháte nic náhodě a uděláte pro své cíle a přání co bude potřeba. 

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální AKCE​:

​Celková hodnota programu:

5 980,- Kč

 1290,- Kč

(55 eur)

/* ]]> */