fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE pozitivního očekávání..

Uzdravte nezpracované EMOCE z malých i velkých ZKLAMÁNÍ, neúspěchů, NEZDARŮ a ztrát, které vám berou NADĚJI na lepší zítřky, vytváří podvědomá NEGATIVNÍ očekávání, která se vám OPAKOVANĚ manifestují a otevřete se doslova ZÁZRAČNÉ energii přirozeného POZITIVNÍHO očekávání, že se vám budou dít DOBRÉ věci a že si skutečně i VY můžete SPLNIT vaše cíle, ZÁMĚRY a PŘÁNÍ...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Představte si, že máte zahradu, kterou chcete proměnit ve skvost plný barev a vůní. Meditace s Fialovým plamenem jsou jako práce s půdou, hnojení a odstraňování plevelu – základní kroky, které zajistí, že vaše zahrada bude mít vše, co potřebuje pro růst a rozkvět.

Meditační balíček pozitivního očekávání pak přidává semínka vašich oblíbených květin a rostlin. Tím, že si tento balíček přikoupíte, dostanete k dispozici to, co potřebujete, abyste své zahradě dodali barvu a život.

Pozitivní očekávání je jako palivo pro vaše sny a cíle. A to, co OČEKÁVÁME má tendenci se NAPLNIT.

Když se naučíte tento pocit kultivovat, začnete si více věřit a otevřete se možnostem, které byste možná přehlédli, kdybyste byli zaměřeni jen na překážky. Tento balíček vás naučí, jak se naladit na dobré vibrace a jak očekávat to nejlepší, což vám v životě přitáhne více příležitostí, radosti a štěstí. Je to jako mít vedle sebe nejlepšího kamaráda, který vám fandí, povzbuzuje vás a připomíná, že za horizontem jsou úžasné věci.

Společně vám tyto meditace pomohou nejen zdolat výzvy, ale také užívat si každý krok cesty s pocitem, že vše, po čem toužíte, je na dosah.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální AKCE​:

​Celková hodnota programu:

3 490,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */