fbpx

(​Zdarma): Online Workshop "Jak manifestovat CÍLE, ZÁMĚRY a PŘÁNÍ"...

Objevte TAJEMSTVÍ, jakým způsobem můžete začít VĚDOMĚ tvořit svoji ​novou a lepší budoucnost a splnit si své CÍLE, ZÁMĚRY a PŘÁNÍ...

V tomto více než 3h online workshopu, kde na vás čekají také dvě silné Vedené MEDITACE se dozvíte TAJEMSTVÍ, jakým způsobem začít tvořit svoji novou a lepší budocnoust.

Většinou jste asi slyšeli o tom, že abyste si splnili PŘÁNÍ a manifestovali své cíle, tak je dobré používat afirmace, vizualizaci, terapii a další praktiky, které skvěle fungují, ale neobsahují druhou a klíčovou část.

Vizualizace, afirmace a další metody osobního rozvoje jsou jako plyn v autě. Problémem ale je, že podvědomě šlapeme u toho zároveň na brzdu a tak se nikam nedostaneme a můžeme mít pocit, že nám to NEFUNGUJE.

Proto si v tomto online workshopu posvítíme na temná místa osobního rozvoje a témata, o kterých se moc nemluví, protože nejsou populární a většina lidí, neví, jak s nimi pracovat, ale jsou zároveň klíčem k úspěšnému manifestování.

A to je oblast našich nepříjemných emocí a pocitů, obav, strachů a limitujících přesvědčení.

Proto se registrujte na online workshop, který si můžete shlédnout okamžitě a začněte být plní očekávání, že toto je přesně to, co vám pomůže pozitivně změnit váš život.

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před patnácti lety. Jsem autorem ​28 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Objevte TAJEMSTVÍ, jakým způsobem můžete začít VĚDOMĚ tvořit svoji ​novou a lepší budoucnost a splnit si své CÍLE, ZÁMĚRY a PŘÁNÍ...

/* ]]> */