fbpx

Ještě POSLEDNÍ KROK! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 99% hotovo...

Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE: Já jsem DOSTATEČNÝ...

Toto je způsob, jak se zbavit největší PŘEKÁŽKY k vašemu ÚSPĚCHU v pracovní oblasti, ať už je to práce nebo podnikání, protože pocit vlastní NEDOSTATEČNOSTI to všechno od začátku kazí a sabotuje...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Tou největší překážkou k manifestování vaší IDEÁLNÍ práce je hluboce zakořeněný pocit NEDOSTATEČNOSTI, který sice vychází ze lživé myšlenky, že nejste dostateční, ale pokud jí věříte, tak je pro vás velmi reálná.

S touto myšlenkou budeme v programu také pracovat, ale pokud byste se chtěli na toto téma více zaměřit a UZDRAVIT tento vyloženě toxický pocity a myšlenku, tak tento program je přesně pro vás.

Myšlenka a pocit nedostatečnosti způsobuje, že věříme tomu, že to po čem toužíme se ani NEZASLOUŽÍME, protože toho nejsme hodni. To je ta největší SEBE-SABOTÁŽ vlastního úspěchu.

Když nevěříte tomu, že si zasloužíte dobré věci a to, po čem toužíte, tak vaše snaha je už od prvopočátku odsouzena k zániku.

Protože proč byste se měli skutečně snažit a dělat to, co vede k dosažení svého cíle, když věříte, že si to stejně nezasloužíte a NEMĚLI BYSTE TO MÍT?

A pokud se vám to povede, tak to od sebe rychle odhodíte, protože budete cítit, že vám to nenáleží a tak o to zase z pocitu nedostatečnosti přijdete.

Proto jsem na toto tak velmi důležité téma vytvořil samostatný Online program Vedených MEDITACÍ: Já jsem DOSTATEČNÝ, ve kterém budeme odstraňovat tuto velice škodlivou myšlenku a budeme kultivovat myšlenku a pocit DOSTATKU, dostatečnosti a že si zasloužíte to, po čem toužíte.

Naučíte se, jak pracovat NEGATIVNÍMI myšlenkami, které máte o sobě a díky tomuto meditačnímu programu se postupně z této negativní myšlenky osvobodíte a otevřou se před vámi dveře vaší nové a lepší budoucnosti.

Proto tento program ještě podpoří váš záměr, který chcete manifestovat, se kterým budeme pracovat ve Vedených MEDITACÍCH: Manifestace IDEÁLNÍ práce/podnikání.

Program není samostatně možné zakoupit, je standardně pro členy Meditačního MEDFLIXU, ale pro vás jsem připravil příležitost ho získat tím, že si ho přihodíte do objednávky.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální AKCE​:

​Celková hodnota programu:

6 280,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */