fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE pro regeneraci a obnovu DUŠE...

 Vítejte na posvátné cestě k vaší vnitřní proměně a TRANSFORMACI, hlubokému LÉČENÍ, sebelásce a regeneraci a obnově vaší DUŠE pomocí léčivých Vedených MEDITACÍ, které vám pomůžou v sobě najít ztracený plamen VÁŠNĚ, který vás spojí s vaším "MLADÝM JÁ", které bylo ještě plné naděje, snů a POZITIVNÍCH očekávání...

Život může přinést různá zranění a výzvy, které nás mohou zanechat se ztrátou energie, radosti a směru. Tento meditační balíček vám přináší unikátní sadu meditací, které vám pomohou překonat obtíže, nalézt vnitřní rovnováhu a znovu se spojit s vaší vlastní silou.

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Regenerace vnitřních zdrojů a obnova duše jsou klíčové pro dosažení celkového fyzického, emocionálního a duševního zdraví.

Každý z nás se potřebuje pravidelně zastavit a načerpat novou energii a uvolnit starou a negativní. Tento očistný a léčivý proces je v přírodě naprosto přirozený. 

Zde jsou důvody, proč je to tolik v našich životech důležité:

​Zachováte si energii a vitalitu, protože každodenní nároky a stres mohou vysávat vaši energii. Regenerace vám umožní načerpat novou vitalitu a sílu, abyste mohli žít plným tempem.


Větší emoční vyrovnanost a harmonie. Uzdravení a obnova duše pomáhají uvolnit usazené emoce a trauma. Tím se dosáhne emocionální rovnováhy a sníží se negativní vlivy na náladu a pocity.


Zlepší se kvalita vašeho života, protože když máte vnitřní klid a harmonii, zlepší se i vaše celková kvalita života. Budete schopni efektivněji zvládat stres a výzvy, které přináší každodenní život (rodina, děti, práce, podnikání, peníze, vztah, koníčky, povinnosti atd.)...

Podpoříte své zdravé myšlení, protože regenerace duše pomáhá odstranit negativní myšlenkové vzorce a umožňuje získat jasnější perspektivu. To podporuje zdravé myšlení a kvalitní rozhodování.


Když jedeme na prázdnou energetickou nádrž, tak často děláme velmi špatná rozhodnutí, která vytváří ještě více dalších problémů, ze kterých je náročně se dostat.

Posílíte sebedůvěru a sebelásku, protože obnova duše vám umožní objevit vlastní hodnotu a sebelásku. To vede k vyšší sebedůvěře a schopnosti postavit se před výzvy s pozitivním postojem.


Proces regenerace podporuje osobní růst a vývoj. Umožňuje vám se otevřít novým způsobům myšlení a získávat hlubší poznání o sobě, svých přáních a potřebách, které jedině tehdy i můžete vůbec naplnit a dopřát.

Uvolníte energetické a emocionální bloky. Meditace vás provedou procesem uvolnění bloků a otevření energetických cest pro volný tok životní energie, která vás povede na cestě životem a se kterou si vytváříte vaši budoucnost.

Posílíte své vztahy. Když jste vnitřně vyrovnaní a šťastní, můžete lépe komunikovat a interagovat s ostatními lidmi. To může vést ke zlepšení vašich vztahů.


Když máme zdravé vztahy, tak se cítíme naplnění pozitivní energií, jsme inspirovaní, otevření a vše nám v životě funguje lépe.

​Hlubší naplnění a smysl života: Obnova duše vám může pomoci najít smysl a poslání ve svém životě. Pomáhá vám přemýšlet o hlubších otázkách a cílech., kterou jsou velmi důležitou potřebou vaší duše.

Ignorováním těchto hlubokých potřeb vede také k nespokojenosti, kterou odstraníme jedině tehdy, když si začneme tyto potřeby naplňovat.

​Zlepšení fyzického zdraví, protože emoční a duševní zdraví jsou úzce propojeny s fyzickým zdravím. Regenerace duše má pozitivní vliv na imunitní systém, zažívání a celkovou fyzičku.


Větší radost a štěstí. Obnova duše vám umožňuje objevit pravou radost a štěstí, které vychází z vnitřního klidu a naplnění.
 S větší radostí se vá bude na denní bázi žít.

Obnovíte svůj vnitřní klid: Meditace vás provedou procesem uklidnění mysli a nalezení vnitřního klidu, který potřebujete k uzdravení.

Prozkoumáte vlastní Identitu: Léčivé meditace vás povzbudí ke zkoumání hlubších aspektů své identity a pravé podstaty.

Zajistit si pravidelný čas na regeneraci vnitřních zdrojů a obnovu duše je neocenitelným darem pro sebe. Pomáhá vám žít plnohodnotný a vyvážený život, plný radosti, lásky a smyslu.

Bez pravidelné regenerace a obnovy DUŠE můžete zůstat uvězněni v cyklech negativních vzorců a starých bolestí. Mohou vás brzdit strachy a nedostatkem jasného směru. 

Tyto meditace vám pomůžou se uvolnit a naplní váš život svěží energií a novým nadhledem.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální nabídka jen TADY a TEĎ!

​Celková hodnota programu:

4 540,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */