fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 95% hotovo...

​Vedené MEDITACE ​pro vysokou SEBE-ÚCTU...

​Zbavte se pocitu nízké SEBE-ÚCTY, který vám NIČÍ život ve všech oblastech a začněte se sami k sobě chovat způsobem, kdy na sebe budete HRDÍ a kdy budete milovat to, kým se skutečně STÁVÁTE...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky​...

​Když věříme tomu, že si nezasloužíme nic DOBRÉHO, že nejsme DOSTATEČNÍ, že nám stále něco chybí, tak se to samozřejmě provevuje v tom, jak si vážíme sami sebe - jaká je naše SEBEÚCTA.

- Když je nízká, tak tolerujeme druhým lidem, aby se k nám chovali neslušně, překračovali nám hranice a tolerujeme to proto, že podvědomě věříme, že si to zasloužíme.

- Tolerujeme si v životě až příliš toho, co nechceme a co nám nevyhovuje, protože nevěříme, že bychom si zasloužili něco lepšího.

- Projevuje se to také nezdravými a škodlivými NÁVYKY, kdy ubližujeme skrze ně sami sobě, protože se chceme podvědomě potrestat.

​Pocit NEDOSTATEČNOSTI a nízká SEBEÚCTA jdou ruku v ruce a z mé zkušenosti jsem zjistil, že je dobré se na obě témata podívat do větší hloubky.

Vede k to k hlubšího pochopení SEBE SAMA, toho, kdo jsme..​

Vytvořil jsem MEDITAČNÍ balíček Vedených MEDITACÍ pro vysokou SEBEÚCTU, ve kterém tvoříme verzi sebe sama, na kterou můžeme být skutečně HRDÍ.

Tvoříme tam verzi sebe sama, kterou se chceme a máme STÁT. To je totiž výraz vysoké sebeúcty​.

Vy nyní můžete tento meditační balíček získat také s nejnižší cenou a tím, že si ho přihodíte do objednávky.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální ​SLEVA​:

​Celková hodnota programu:

​3 480,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */