fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální jednorázová ​SLEVA na ​AFIRMAČNÍ nahrávky a Vedené MEDITACE pro zvýšení SEBE-VĚDOMÍ a pozitivní zlepšení obrazu SEBE-SAMA!

Zvyšte svoje SEBEVĚDOMÍ, SEBE-DŮVĚRU, zlepšete obraz SEBE SAMA, dejte si SEBELÁSKU, dosahujte ÚSPĚCHU a získejte POZITIVNÍ myšlení skrze přeprogramování vašeho PODVĚDOMÍ pomocí audio nahrávek sugestivních a POZITIVNÍCH AFIRMACÍ a Vedených MEDITACÍ...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

​Pro ještě větší podporu naší meditační cesty ve Vedených meditací​ pro vysokou SEBE-ÚCTU jsem připravil pro vás tuto speciální nabídku.

Tento meditační program není možné už samostatně získat, ale vy si je můžete přihodit tady na této stránce do vaší objednávky a ještě k tomu za extra zvýhodněnou cenu...

Protože to, jaké máme SEBE-VĚDOMÍ, jak vidíme sami sebe, jakým způsobem o sobě přemýšlíme určuje všechno, co děláme.

Pokud máme nízké SEBE-VĚDOMÍ a nízko a negativně o sobě smýšlíme, tak protože si sami o sobě myslíme nehezké věci, tak si ani nedovolujeme pro sebe cokoliv DOBRÉHO.

Když jsme tak hrozný člověk, tak co bychom také pro takového člověka vůbec chtěli že ano?

​S tím budeme pracovat v meditacích, ale abychom ještě více podpořili ​naši meditační práci, tak máte možnost získat i tento meditační program.

​Podívejte se, co všechno je jeho součástí a na konci stránky máte možnost buď si přihodit online program do objednávky a nebo ne. 

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální ​SLEVA​ TADY a TEĎ!:

​Celková hodnota programu:

​11 970,- Kč

 1 290,- Kč

(52 eur)

/* ]]> */