Vedená meditace zdarma:  Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené Meditace: "Jak si splnit svá PŘÁNÍ."

Klikněte na tlačítko "stáhnout meditaci" pro okamžitý přístup...

Stáhnout meditaci

Kam vám mám poslat audio nahrávku?

Vážím si vašeho soukromí

Ochrana údajů: Vážím si vašeho soukromí a email nikde nepřeprodávám

V této vedené meditaci se napojíte na sílu vlastní mysli a na sílu VIZUALIZACE. Touto audio nahrávkou podpoříte splnění toho, co si přejete: Vašich vizí, cílů a přání.

Budete cítit svoji VNITŘNÍ SÍLU a budete zapálení proto jít do akce a vykonávat nezbytné kroky, které jsou důležité ke splnění vašich cílů a naplnění vašich vizí.

Stanete se tvůrcem vlastní reality a vytvoříte si život, který vás skutečně INSPIRUJE. Manifestace, tvoření toho, co chceme, začíná v hlavě. Začíná to v naší mysli. Jediným způsobem, jak změnit svůj život a realitu, je změnit svoje myšlení.

Užijte si meditaci!

O autorovi

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před třinácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, která mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Vedená meditace zdarma:  Stáhněte si ZDARMA audio nahrávku Vedené Meditace: "Jak si splnit svá PŘÁNÍ"

Stáhnout meditaci

Kam vám mám poslat audio nahrávku?

Vážím si vašeho soukromí