Meditace záměru hojnosti | Vedené Meditace

Možnost ochutnat první den programu Vedených meditací hojností již skončila...​

Vedená meditace zdarma: Meditace ZÁMĚRU hojnosti...

Úvodní video, které si pusťte před meditací, kterou najdete dole na stránce.

Váš záměr vytvoří vaši realitu, musíte ale důvěřovat v proces, odpoutat se od výsledků a dovolit si žít v přítomném okamžiku

Krásný den, Ahoj,

První krok, který uděláme na začátku naší společné cesty je ten, že zasadíme záměr. Každý z vás má svůj individuální záměr. Každý chce něco jiného. Hojnost pro každého znamená něco jiného.

Co znamená pro vás hojnost? Co vy chcete, aby se manifestovalo ve vašem životě? Co vy chcete, aby se manifestovalo na konci naší cesty?

Hlavní otázku: "Co skutečně chci?" si vyjasníte v dnešní meditaci. Odpovědi na tuto otázku k vá přijdou z vašeho srdce, které přesně ví, co chcete a hlavně co POTŘEBUJETE. Dovolte svému srdci ať k vám promlouvá.

V první části si řekneme ještě něco o penězích, ale i tak si můžete zavřít oči, udělat hluboký nádech, naslouchat a pohroužit se do meditace.


Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Meditaci si můžete pustit pouze online. Při zakoupení celého programu je možnost si meditace stáhnout v mp3.

Vydejte se na 14 denní meditační cestu do svého nitra, podpořte svůj záměr, poznejte více sami sebe, svoji hodnotu a začněte žít ŽIVOT v hojnosti...


/* ]]> */