fbpx

Vedená meditace: Meditace zasazení ZÁMĚRU...

“Každý splněný sen začíná jednoduchým přáním.” 

Možnost pustit si meditaci skončila

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

V této meditaci si vyjasníte své záměry a zasadíme semínka těchto záměrů do svého srdce...

Pozn: Vedenou meditaci naleznete dole na této stránce, kde si ji můžete pustit online...

Předtím, než vyroste jakákoliv rostlina, tak je potřeba prvně zasadit semínko do úrodné půdy. Pak semínko musíme zalívat vodou a nechat ho být.

Nechat ho být ať může vyklíčit a poté vyrůst v nádhernou rostlinu, která bude mít barevné květy, nebo třeba v obrovský a pevný strom se širokou korunou. Musíme dát ale zasazeným semínkům prostor a čas, aby mohly vyrůst.

Můžeme o ně pečovat, ale pokud bychom každý den, nebo dokonce několikrát denně rozhrabávali hlínu a kontrolovali, jestli už klíčí, tak by semínko nemělo nikdy možnost se manifestovat v to, co má. A stejné je to s našimi semínky záměrů.

V této meditaci semínka zasadíme hluboko do úrodné půdy našeho srdce a dáme jim prostor a možnost vyklíčit tím, že se odpoutáme od výsledků, po kterých toužíme.

Podívejte se ještě na toto video: 3 Kroky, jak si správně PŘÁT (aneb MAGICKÁ síla ZÁMĚRU)...

Pro ty z vás, kteří budete chtít jít do ještě větší hloubky a naplno využít MOMENTA, které tato meditace záměru rozpohybuje, tak vás srdečně zvu do online programu Vedených MEDITACÍ 2.0! >>

V tomto programu na vás čekají silné a transformační meditace, které vám pomůžou v tom, aby semínka vašich záměrů vykvetli v nádhernou rostlinu vašeho ŽIVOTA.

Podpoří vaše úsilí mít kvalitnější život.

Klikněte sem pro více informací! 

Před tím, než si pustíte vedenou meditaci, tak pro kvalitnější a vědomější efekt si pusťte video nahoře

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

Meditaci najdete už jen v programu Vedených meditací 2.0

Představuji vám metodu, díky které si zlepšíte vaše vztahy, VZTAH SE SEBOU, stanete se TVŮRCEM vaší REALITY a vytvoříte si ŽIVOT, který vás skutečně INSPIRUJE (a stačí k tomu 20 minut denně)...

/* ]]> */