Meditace vděčnosti

“Vibrace vděčnosti přitahuje více pozitivních věcí do vašeho života. ” - Cherie Rob Dirksen

Pokud jste nečetli včerejší email, tak si před meditací přečtěte tento text a podívejte se na video:

Pokud na sobě pracujete, snažíte se dosahovat svých cílů a přejete si mít lepší a kvalitnější život, ale stále se vám to nedaří, tak toto video a zítřejší vedená meditace bude to nejdůležitější, co potřebujete slyšet.

Nebo pokud se vám to naopak daří, jste úspěšní a máte život takový jaký jste si přáli, ale necítíte se spokojeni, tak toto video je také pro vás.

Vděčnost mi změnila život. Tak moc jsem se snažil dosahovat lepších výsledků. Tak moc jsem chtěl být lepším člověkem. Více otevřeným, více milujícím. Chtěl jsem být ještě úspěšnějším. Ale i když se mi to dařilo, tak jsem uvnitř cítil nespokojenost a nepohodu.

Dokud jsem se nezastavil a nezačal cítit, za co všechno mohu již DNES projevit hlubokou vděčnost. Za co už dnes mohu PODĚKOVAT.

Proto jsem pro vás nachystal náhernou vedenou meditaci vděčnosti, která vám pomůže procítit tento krásný pocit.

Podívejte se před meditací na toto video (pokud jste ho včera neviděli...)

Proč nemáte v životě to, po čem toužíte a jak to změni

Meditace vděčnosti

V této meditaci si dovolíte cítit hluboký pocit vděčnost za všechno, co jste v životě dokázali a za to, jaký máte skvělý život... i když to tak nevypadá.

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.

(pokud si chcete stáhnout audio, tak klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit jako...)

Stáhnout mp3

Pokud se vám meditace líbila, tak se podívejte na další vedené prémiové meditace, které jsem pro vás nachystal. Vytvořte si život, který vás bude skutečně inspirovat!


A pokud vás zajímá jak žít v hojnosti a mít ve svém životě více peněz, tak se podívejte, jak toho můžete dosáhnout pomocí vedených meditací...

Napište si každý den po dobu 7 dní tři věci, za které můžete být vděční. Prociťte ten pocit, když děkujete za to, co všechno máte. Změní vám to život, uvidíte...

Pokud chcete být se mnou v kontaktu, tak čtěte další emaily.

S láskou,

Jiří Majkus

Napište svoji zkušenost do komentáře: