Vedená meditace ÚPLŇKU...

Toto je meditace z online meditačního programu 7 čaker. Nyní máte možnost si ji pustit ZDARMA!

- VEDENÁ MEDITACE a VIDEO ZDARMA -

Možnost pustit si tuto meditaci končí za:

00
Dny
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Zdravím vás, Ahoj,

Ne všechny časová období jsou stejná. Když budete vnímat svůj den, tak zjistíte, že je jiná energie ráno než v poledne. A jiná energie je odpoledně než večer a v noci.

Stejně tak je jiná energie v různých fázích měsíce. A úplněk je velmi silné období, které můžeme použít pro svůj osobní růst. Je to období, kdy můžeme udělat velké změny ve svém životě.

Cokoliv, co budete v této silné fázi měsíce dělat bude znásobeno díky silné energii měsíce...

Meditace je v tomto období velmi příznivá a je to také skvělé období ze svého života pustit to, co nám již déle neslouží. OSVOBODIT SE OD TOHO...

Nejlepší je ale to vyzkoušet na vlastní kůži. V bonusové části online programu vedených meditací 7 čaker jsem připravil 2 meditace, které se týkají měsíce.

První je meditace úplňku a druhá je meditace novolunní.

A nyní máte možnost vyzkoušet tuto silnou meditaci úplňku zcela zdarma. A věřím, že pokud se vám meditace bude líbit, tak budete chtít pokračovat i s dalšími vedenými meditacemi.

Vyzkoušejte meditaci úplňku a pokračujte v celém meditačním programu 7 ČAKER  a transformujte svůj vnitřní svět. Díky této vnitřní transformaci se vám bude lépe dařit ve vnějším světě.

Pro nejlepší zážitek a pro lepší koncentraci použijte pro poslech sluchátka. Pomůže vám to se více ponořit do vedené meditace.