Vedené meditace MANIFESTACE zázraků nyní se 45% SLEVOU. Počet volných míst: 5

VIDEO: Jste ve VÁLCE se svoji vlastní MYSLÍ?

Navrženo pro RYCHLÉ VÝSLEDKY... 

Kolikrát jste se už snažili mít lepší vztah, vydělávat více peněz, cvičit, jíst zdravě a celkově mít kvalitnější a lepší život?

A kolikrát jste to nakonec vzdali a smířili se s průměrem a s pocitem, že vám stačí "být v pohodě", protože vám všechny ty návody k úspěchu nefungují?

Naučte se tajemství, jak se osvobodit od své minulosti, negativity, jak změnit svoji KARMU, vytvořit si nové já, nový ŽIVOT a stát se mistrem vědomé MANIFESTACE, díky které se vám začnou dít v životě ZÁZRAKY...

Přečetli jste desítky knih, vyzkoušeli všechny možné návody a zaručené postupy k tomu, abyste měli kvalitnější život a přesto to nevyšlo tak, jak jste si představovali?

Jak už je to dlouho, co jste si řekli, že budete mít lepší život a pořád se žádné velké změny nedějí?

Možná vás naštval i tento úvodní text, protože si říkáte, že takové prohlášení dnes rostou, jako houby po dešti.

Možná jste v situaci, kdy jste ještě méně šťastnější než, když jste začali s osobním rozvojem, meditováním a vším možným…

Možná máte nyní ještě horší vztah, nebo jste dokonce po rozchodu…

Možná máte ještě méně peněz...

Možná jste stále zaseknutí v práci, která vás nebaví a frustruje a celkově méně důvěřujete, že je Vesmír přátelský a že se o vás postará…


Jmenuji se Jiří Majkus a upřímně, jsem si tím prošel a vím, jaké to je, se probouzet každý den s pocitem úzkosti, frustrace a zoufalství, jestli tento den nebude akorát dalším dnem plného utrpení.

Vím, jaké to je, když už si myslíte, že to bude lepší a dokonce to tak i chvíli vypadá, ale stejně vás nějaká neviditelná síla vrátí zase zpět do zajetých kolejí…

Vím, jaké to je, když už prostě PŘESTÁVÁTE VĚŘIT…

Když už vás vyloženě nasere každá hláška typu “myšlenkami si tvoříme svoji realitu” a nebo “to, jak se cítíme a na co myslíme si také manifestujeme”!

Jak mě má tohle sakra inspirovat, když se cítím úplně na nic a den za dnem prožívám negativní emoce a hlavou mi běží jen negativní myšlenky?

Mnohem horší na tom ale je, ten vnitřní pocit, když si myslíme, že jsme zoufalci, looseři a ubožáci, kteří si nic lepšího nezaslouží.

A ještě k tomu to přikrmují všechny ty "pozitivní statusy" ostatních lidí na facebooku a instragramu, kde se všichni přetvařují, jak jsou hrozně šťastní.

"Koukej, jak si užívám života!", "Koukej, jak jsem šťastný/á!", "Koukej, jak máme skvělý vztah!" A přitom se pod pokličkou této přetvářky schovávají ty stejné pocity.

Ale to není to NEJHORŠÍ!

Ony totiž ty dva výše uvedené citáty jsou pravdivé, takže se situace díky tomu ještě více zhoršuje a zhoršuje a zhoršuje a … ano tušíte správně, ještě více zhoršuje!

Nakonec váš život pohltí STRACH...

Strach, že přijdete o všechny peníze a dluhy se budou stále zvětšovat...

Strach, že vás bude čekat rozvod a vaše dítě bude vychovávat cizí člověk způsobem, kterým nesouhlasíte...

Nebo strach, že budete už do konce života sami, protože o vás nikdo nemá zájem, nebo že prostě pro vás ten vhodný partner neexistuje...

 Strach, že o všechno přijdete, i o své zdraví a už se zpět nikdy nevyhrabete...

NAŠTĚSTÍ…

Existuje ŘEŠENÍ :)

A na této stránce vám ukážu, jak jsem to změnil já a jak to můžete začít používat také.

A nejen, že existuje řešení opravdu pro každého, (jak si začít měnit svůj život) ale také se vám začnou dít v životě dokonce ZÁZRAKY. Malé i velké. A to velmi RYCHLE…

Myslím, že se mnou souhlasíte, že všichni touží po větší hojnosti, láskyplných vztazích, pevném zdraví a chtějí se mít skvěle. Nakonec v jádru chceme být všichni šťastní.

Ale často můžete zpozorovat, že se objevilo něco, co vám vstoupilo do cesty a zablokovalo vaše nejniternější touhy. 

Překážky a utrpení jsou způsobeny špatnými návyky a starými negativními myšlenkovými vzorci, které se nám v mysli objevují znovu a znovu.

Když čteme knihy, koukáme na videa, chvíli si vizualizujeme svoje cíle, meditujeme, tvoříme vision boardy, píšeme si cíle (to vše jsou skvělé pomůcky) a tvrdě pracujeme, tak to stejně nestačí...

Naše karmická mysl totiž během dne opět převezme kontrolu a místo toho, abychom mysleli pozitivní, podporující myšlenky, tak jsme v zajetí opět našich starých, negativních, myšlenkových vzorců.

Hlavní problém, proč nemanifestujeme to, po čem toužíme je, že zapomeneme...

Chybí nám koncentrace, jsme negativní, pochybujeme a ztrácíme inspiraci a chuť do akce. Až jsme nakonec líní, protože jsme vyzkoušeli už tolik věcí a pořád se nic pořádně nemění, tak nakonec akceptujeme, že se nám nedaří. Už nám to přestane vadit.

A proč se to děje?

To vše zapříčiňuje naše KARMA...

V jednoduchosti se dá karma popsat jako naše staré návyky a myšlenkové vzorce. Způsob našeho myšlení.

Pokud nezměníme naše myšlení, naše myšlenkové vzorce, tak se můžeme přetrhat, ale karma nakonec vše vrátí zpět do stavu, který odpovídá stavu našich myšlenek a pocitů.

A zajímavé na tom je, že myšlenky a myšlenkové vzorce, které vám běží během dne hlavou nejsou často ani vaše.

Jsou to myšlenky vaší matky, otce, prarodičů a dokonce již zemřelých předků...

Stejně, jako jsme zdědili na biologické úrovni DNA, geny, od naší generace z matčiny a z otcové strany, tak stejně tak, jsme zdělili na psychologické úrovni i způsob myšlení.

Tato směs myšlenek, které nám běží během dne hlavou tvoří náš mindset. NAŠI KARMU...

Pokud máte dobrou karmu na peníze, tak se vám daří vydělávat peníze a žijete v hojnosti... 

Pokud máte dobrou karmu na vztahy, tak prožíváte skvělé, láskyplné a hluboké vztahy...

A pokud máte dobrou karmu na zdraví, tak si užíváte pevného zdraví...

A pokud máte špatnou karmu… 

Tak ať děláte, co děláte, tak se nic nezmění. Člověk, který žije v prosperitě má prostě jiné myšlení než člověk, který žije v nedostatku.

Většina z nás skvělou karmu na všechny oblasti života nemá, tak je proto velmi důležité si uvědomit, že...

Svoji KARMU můžete ZMĚNIT!

Dobrá zpráva je, že můžeme změnit svoji karmu. Můžete přepsat svůj osud tím, že přepíšete svoje myšlení.

Když budete jinak přemýšlet, tak se budete také jinak cítit a když se budete jinak cítit, tak budete dělat jiné činnosti, které povedou k manifestaci toho, co si přejete.

Klíčem k tomu, abyste se stali mistři manifestace je změnit svoje vědomí. Tím změníte i svoji karmu.

Ale pokud svoji karmu nezměníte, tak se ve vašem životě také nic nezmění. Vše bude dál pokračovat, tak, jak je. A pokud máte špatnou karmu, tak se to ještě více zhorší.

Více o karmě si řekneme ještě v online programu.

Karma je výsledkem vaší minulosti a proto je potřeba se od své minulosti osvobodit. Teprve poté si budete moci začít tvořit NOVOU KARMU...

A pokud nechcete zůstat zaseknutí v karmickém kruhu, tak s tím musíte něco udělat. Ano, nemusíte zůstat zaseknutí. Můžete vystoupit...

Negativní myšlení je něco, s čím bojuje každý. Ve skutečnosti výzkumy ukazují, že zhruba ze šedesáti tisíc myšlenek, které má běžný člověk každý den, je asi 80% negativních.

Jak změnit své NEGATIVNÍ
 myšlenkové VZORCE?

Podle starodávných učení negativní myšlenky blokují naši přirozenou schopnost manifestovat a ukazují na disharmonii v subtilních zvucích uvnitř našeho mozku.

Samotné myšlení totiž vydává určitou vibraci a každá vibrace vydává zvuk...

Tyto subtilní zvuky se musí vrátit zpět do harmonie a musíme získat zpět sílu našeho myšlení a procesu manifestace. Vrátit se zpět ke své přirozenosti. Někteří lidé to nazývají probuzení vědomí, duše.

Jedna ze silných technik, jak můžeme udělat takové změny v našem živote je zvuková vibrace (MANTRA), která nám pomůže uvolnit naše staré KARMICKÉ vzorce, návyky a odstraní z naší mysli negativitu, pochyby a koncept nemožného.


Když ji používáme pravidelně, tak tyto VIBRACE nám pomůžou se osvobodit od starých, destruktivních vzorců a návyků...

Pomůže vám začít čerstvý start, a můžete začít na čistý list papíru, abyste si vytvořili světlejší a šťastnější budoucnost.

Vibrace (MANTRA) je mocný nástroj, který můžeme využít pro svůj osobní rozvoj. Tady se spojují starodávná učení s moderní kvantovou fyzikou, které popisují, že princip veškerého tvoření je založen na zákonu vibrace.

A vibraci můžeme měnit pomocí zvuku. Zvuk je tedy zdrojem veškerého tvoření. I v Bibli je napsáno, že na začátku tvoření bylo slovo (zvuk). A stejně tak starodávné, Indické Védské texty popisují, že tento Vesmír vznikl díky posvátné vibraci.

Tvořit, manifestovat svoje touhy, můžeme pomocí
 SÍLY ZVUKU a VIBRACE (MANTER)...

Zvuk dokáže měnit frekvenci a vibraci našich mozkových vln. Zvuk dává do pohybu energii... 

Dokáže měnit a transformovat naše myšlenkové vzorce a uvést je více do harmonie s naší, Božskou, přirozenou podstatou.

Všichni moc dobře víme, jak dokáže hudba změnit naše emoční rozpoložení, naši náladu. Tak proč nevyužít sílu posvátných MANTER, pro svoji osobní transformaci, která nakonec prospěje celému světu.

+ Nejsme na to SAMI!

Další skvělá zpráva je, že na to nejsme sami. S touto velkou změnou nám pomůže Vyšší Síla, Bůh, Vesmír, Život, Andělé, Bohové… Ano, možná to zní naivně, ale opravdu na to nejsme sami.

A díky tomu, se vám začnou dít ve vašem životě ZÁZRAKY…

​​​​A i díky metodám, které vám chci představit jsem pro vás vytvořil online program Vedených MEDITACÍ, který vás naučí, jak se stát MISTRI VĚDOMÉ MANIFESTACE...

S velkou radostí, vděčností a pokorou vám představuji Vedené meditace MANIFESTACE ZÁZRAKŮ...

Vytvořil jsem pro vás meditační program, který se skládá se vzdělávacích videí, kde si řekneme důležitou teorii, koncepty a jak je můžete aplikovat do svého života a toto téma je vždy doplněno audio nahrávkou vedené meditace.

Celkem jsem pro vás připravil 20 vedených meditací, které jsou zaměřené na manifestaci vašich nejniternějších tužeb, snů, cílů a přání.

Ještě více než předtím jsem silně přesvědčený, že vám tento
 online program ZMĚNÍ ŽIVOT.

Pojďme si říct, co je to ZÁZRAK...

Zázrak může být cokoliv, co se vám stane, co právě potřebujete. Můžete dostat určitý obnos peněz, potkáte toho správného člověka, nebo správné lidi. Vytvoří se situace a okolnosti, které povedou k manifestaci toho, co si přejete.

Zázračně se vám udělá dobře a uzdravíte se. Potkáte pro sebe toho pravého partnera. Najednou se vám zlepší vztahy a začnete být v životě celkově šťastnější a spokojenější.

Jsou to události, které přesahují naše logické chápání. Je to mimo rámec toho, co nám společnost řekla, že je možné a "normální".

Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi a čakrami jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Rok a půl jsem žil v duchovní komunitě a každodenní ranní duchovní praxe spočívala ve dvouhodinové mantra meditaci.

Po návratu do Brna se meditace staly součástí mého života. Objevoval jsem další typy meditací a právě vedené meditace se staly moji oblíbenou pomůckou na mojí životní cestě.

Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu (která mě dokonce sbalila sama), povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání. Podnikám v oboru, který mě velmi baví, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.

Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.

Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Co všechno je součástí tohoto
 "meditačního programu":

Celkem 20 vedených meditací...

Video + Meditace č.1: Vedená meditace MANIFESTACE + 5 minutová verze

Začneme naostro a v této meditaci využijete kreativní sílu, s kterou tvoříte nový život. Vy tuto sílu použijete pro manifestaci toho, co chcete. Ve videu si vysvětlíme, jak tato meditace funguje a proč je tak účinná. 

V této meditaci použijeme mantru pro tvoření a také dostanete 5 minutovou verzi, abyste mohli tuto meditaci dělat opravdu každý den.

Jeden z úžasných benefitů této Vedené MEDITACE...

Video + Meditace č.2: ODSTRANĚNÍ překážek

V této meditaci pomocí vizualizace a následně mantry odstraníte ze své životní cesty všechny ty malé i velké překážky, které vám brání ve vašem růstu a v tom, abyste si manifestovali to, po čem toužíte. Vše půjde poté snadněji a s větší jasností.

Video + Meditace č.3: Rozpouštění STRACHŮ

Jak by vypadal váš běžný den a jak by vypadali vaše rozhodnutí, které během dne děláte, kdybyste necítili zbytečně přehnaný strach? Řekneme si, proč strach je důležitá emoce, jak s ní pracovat a ve vedené meditaci rozpustíme falešné a iluzorní strachy, které vás paralyzují na vaší životní cestě.

Video + meditace č.4: ODPUŠTĚNÍ ostatním

Jste si vědomi toho, že křivdy, které si v sobě nesete vůči lidem, kteří vám ublížili jsou velké a silné vnitřní bloky? Brání vám se v životě posunout z místa.

Tyto bloky vás stahují zpět do opakujících se životních situací, abyste konečně odpustili.  Rodičům, bývalým partnerům, přátelům, nepřátelům, spolupracovníkům. Řekneme si rozdíl mezi falešným a skutečným odpuštěním a poté se ponoříme do meditace.

Video + Meditace č.5: Čištění KARMY

Velmi důležitá meditace, ve které pomocí opět zvukové vibrace (mantry) budete čistit svoji KARMU. Ano, existuje i mantra na čištění karmy! Ve videu si řekneme důležitou teorii o karmě, jak jsme ji získali, co s ní můžeme udělat a jak to vše prakticky začít aplikovat do života.

Video + Meditace č.6: Přepsání ŽIVOTNÍHO PŘÍBĚHU

V této meditaci ze sebe dostanete všechny ty falešná data, přesvědčení, které vás drží v zajetých kolejích. Je čas přepsat svůj ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH a začít psát NOVÝ, který bude vyhovovat nejniternějším touhám vašeho srdce.

Video + Meditace č.7: Změna NEGATIVNÍHO přesvědčení

Opakující se myšlenka, kterou si o sobě, o životě, o penězích, o lásce, o zdraví myslíme se stává našim přesvědčením. Začneme jí věřit. A každý z nás na cestě životem uvěřil falešným, negativním myšlenkám, které diktují naše chování. Tato meditace se stane vaším pravidelným pomocníkem na změnu vašich negativních přesvědčení.

Video + Meditace č.8: Meditace OCHRANY

Abychom si mohli změnit naše myšlení, čistit KARMU, tak si musíme dávat pozor na všechny vnější vlivy, které mohou naši snahu kazit. V dnešní společnosti jsme neustále bombardování negativními myšlenkami a díky tomu není prostor pro ty pozitivní. V této meditaci si vytvoříte nezbytnou ochranu proti těmto vlivům. 

Video + Meditace č.9: Povolání BOŽSKÉ pomoci

Ohhh. V této části programu bude čas povolat pomoc Vyšší Síly. Jak jsem psal, tak nejsme na to sami. Může se nám dostat velké a silné pomoci. Ale občas je potřeba si prostě POŽÁDAT. Požádat můžete kohokoliv, kdo s vámi bude rezonovat. Jakýkoliv ARCHETYP, nebo vašeho oblíbeného hrdinu.

Video + Meditace č.10: DUCHOVNÍ BOJOVNÍK

V této meditaci dostanete přístup ke své vnitřní síle, odvaze a probudíte v sobě duchovního bojovníka. Začnete využívat vnitřní zdroje pro vaše dobro, pro manifestování vašich tužeb, ale přirozeně také pro dobro ostatních a celého světa. 

Video + Meditace č.11: Meditace PŘIJÍMÁNÍ

Dokážete se uvolnit a začít opravdu přijímat to, co vám Život, Vesmír nabízí? Musíte být ochotní přijmout to, co se snažíte získat. Často jsme sami sobě překážkou a nedokážeme přijmout to, co potřebujeme, abychom manifestovali to, po čem toužíme. Tato meditace vám pomůže se naladit na vibraci přijímání.

Video + Meditace č.12: Pozitivní a LÁSKYPLNÉ JÁ

Abyste si dovolili manifestovat zázraky a vaše touhy, tak potřebujete vytvořit pozitivní a láskyplný obraz sebe sama. Musíte se mít natolik rádi, že si to DOVOLÍTE. Tato meditace vám pomůže takový obraz sebe sama vytvořit, probudit a otisknout do vašeho podvědomí.

Video + Meditace č.13: VDĚČNOST v budoucnosti

V této meditaci skočíme dopředu v čase do momentů, kdy se vám splnili, manifestovali vaše přání a touhy. Plně si je prožijete a dopředu za ně PODĚKUJETE! Tím, že pošlete do budoucnosti energii vděčnosti za splnění vašich přání urychlíte proces manifestace.

Video + Meditace č.14: Vizualizace PERFEKTNÍHO DNE

Tisíce lidí po celém světě zažívá ZÁZRAKY s podobným cvičením, meditací. Když máte jasnou představu vaše perfektního dne, jak vypadá a jak se v něm cítíte, tak uvedete do pohybu hybnou sílu, díky které se začnou dlouhodobě dít události a změny, aby co nejvíce odpovídali vaší představě dokonalého dne.

Video + Meditace č.15: HOJNOST & PROSPERITA

Kdyby existovala vibrace (mantra), která by dokázala naladit vibraci vaší duše na hojnost a prosperitu, využili byste jí? Co kdyby existovala možnost jak změnit svoje vědomí nedostatku na vědomí hojnosti a prosperity? Jak to můžete udělat na vás čeká ve videu a vedené meditaci.

Video + Meditace č.16: MAGNET LÁSKY

Jak by vypadal váš život, kdybyste se stali magnetem lásky? Kolik pozitivních lidí, událostí a příležitostí byste si do svého života přitáhli? Jak moc by se změnil váš vztah? Jak rychle byste potkali pro sebe toho vhodného partnera? Ano, i na toto existuje zvuková vibrace (mantra) která transformuje vaše VĚDOMÍ. V meditaci si také budete vizualizovat, jak jste se stali magnetem lásky.

Video + Meditace č.17: UZDRAVOVÁNÍ

Tato meditaci vám pomůže léčit vaše tělo. Pomůže vám rychleji se uzdravit, když budete nachlazení, nemocní. Vykoupete se v léčivém jezírku a dovolíte léčivé, zářivé světelné energii aby léčila nemoci na té nejhlubší úrovni.

Video + Meditace č.18: Manifestace ZÁZRAKŮ

Zázraky začnete vnímat a začnou se vám dít už na začátku této naší společné cesty. Ale konec završíme nádhernou meditací manifestace zázraků, kdy celý tento proces akcelerujeme a do Vesmíru vypustíme všechny naše přání a hluboké touhy našeho srdce. Dovolíte si také tyto ZÁZRAKY OČEKÁVAT. Když je totiž nebudete očekávat, tak se dít nebudou.

A to není všechno! Čekají na vás ještě tyto skvělé BONUSY...

Bonusová Meditace č.1: Pohroužení do MANTRY HOJNOSTI...

V této bonusové meditaci zasadíme mantru hojnosti do vašeho těla. Stanete se touto posvátnou vibrací hojnosti, díky které si budete transformovat vědomí nedostatku na VĚDOMÍ HOJNOSTI. Doporučuji vám tuto meditaci dělat pravidelně, pokud chcete změnit svoji finanční situaci a přitáhnout si do svého života více hojnosti ve všem oblastech. 

Bonusová Meditace č.2: Pohroužení do MANTRY LÁSKY...

V této bonusové meditaci zasadíme mantru lásky do vašeho těla. Stanete se touto posvátnou vibrací lásky, díky které si budete transformovat vědomí na VĚDOMÍ LÁSKY. Vaše tělo bude vibrovat a vyzařovat lásku do světa. Doporučuji vám dělat tuto meditaci pravidelně, pokud chcete mít kvalitnější vztah, přitáhnout si pro sebe vhodného partnera a cokoliv, co souvisí s láskou.

Bonusové VIDEO č.1: Rekapitulace a doporučené denní praktiky pro MANIFESTACI

V tomto bonusovém videu uděláme důležitou rekapitulaci a doporučím vám, které meditace a praktiky jsou vhodné pro určité záměry a cíle, které máte. Abyste se vyznali v tom, s čím můžete pokračovat po skončení programu.

Bonusové video č. 2: Rituál uctění PŘEDKŮ

Toto video je sice bonusové, ale bude následovat po vedené meditaci čištění karmy.

Ve starodávné kultuře Indie zjistili, že si ve skutečnosti život zas tak moc sami neřídíme. Ten, kdo řídí naši chudobu, zdraví, nemoci, vztahy a peníze jsou naši předkové.

Jsou spojeni s našim procesem myšlení, s naším vědomím a s naším tělem skrze naši duši.

Stejně jako jsme zdědili biologické geny, tak jsme také zdědili duševní geny od našich předků. A ty je potřeba očistit.

A k tomu slouží tento 10 000 let starý rituál uctění předků. Kdybyste měli používat jen jednu metodu z celého kurzu, tak to bude tento rituál. Prožitek, který zažijete + následné výsledky v životě si prostě musíte sami vyzkoušet.

Rituál trvá jen pár minut a můžete ho dělat z pohodlí vašeho domova. 

Podívejte se, jak to vypadá v členské sekci...

Nyní máte možnost získat program za SNÍŽENOU CENU!

Další krok: Kterou variantu si ZVOLÍTE?

Zvolit si můžete mezi třemi variantami. První varianta obsahuje všechny výše zmíněné videa (+ jejich verze v mp3) a vedené meditace, bonusový rituál uctění předků + aktualizovaný online workshop: Umění manifestace. To je VARIANTA SILVER...

VARIANTA PLATINUM obsahuje vše, co varianta SILVER a navíc 3 x skype konzultace se mnou a s mojí ženou Lucy. Na těchto konzultacích budete mít prostor na dotazy, ale hlavně díky tomu, že s vámi budeme mluvit ještě více poznáme to, čemu se vyhýbáte, kde máte bloky a s čím můžete začít pracovat, aby se vaše přání manifestovali.

Dále je zde také vstupní koučovací dotazník a také doplňující emailové konzultace k těm skypovým.

Pracovat budeme s naší mapou MANIFESTACE... Tato varianta je jen pro prvních 10 účastníků.

Varianty GOLD a PLATINUM jsou z časových důvodů jen pro omezený počet účastníků! Kdykoliv můžeme tyto varianty uzavřít.

Nyní za SPECIÁLNÍ, snížené ceny...


SILVER - 45% SLEVA


 • check
  18 vzdělávacích videí
 • check
  18 audio verzí těchto videí
 • check
  18 vedených meditací
 • check
  Bonusová meditace mantry hojnosti
 • check
  Bonusová meditace mantra lásky
 • check
  Bonusové video
 • check
  Bonusový RITUÁL uctění předků
 • check
  Aktualizovaný online workshop: Umění manifestace

5 480,- Kč
2 980,- Kč 


PLATINUM - 30% SLEVA


 • check
  18 vzdělávacích videí
 • check
  18 audio verzí těchto videí
 • check
  18 vedených meditací
 • check
  Bonusová meditace mantry hojnosti
 • check
  Bonusová meditace mantry lásky
 • check
  Bonusové video
 • check
  Bonusový RITUÁL uctění předků
 • check
  Aktualizovaný online workshop: Umění manifestace
 • Vstupní koučovací dotazník
 • 3 x skype konzultace s Jiřím a Lucy
 • check
  Doplňkové email konzultace

11 480,- Kč
7 980,- Kč 

Nemáte co ztratit...

Vstupte do programu a projděte si první 3 videa a vedené meditace a pokud se vám obsah a meditace nebudou líbit, tak nám napište a vrátíme vám peníze.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.

Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto MANIFESTAČNÍ cestu Vedených meditací manifestace ZÁZRAKŮ...

Zvolte si variantu, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba zaplatit fakturu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. V pondělí 2. července. dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Pro koho tento program NENÍ VHODNÝ...

Důležité je si říct, pro koho tento meditační program není vhodný. Protože jinak budete zklamaní a ke změnám, o kterých jsem psal nedojde. Buďme upřímní. Nechci vám mazat med kolem huby...

 • Pokud chcete meditace a techniky v nich uvedené použít jen jako trik a nebudete ochotni pak nic ve vašem vnějším světě udělat. Jinými slovy, jestli očekáváte, že vám vše spadne do klína samo...
 • Jestli nejste ochotni udělat změny ve vašem přemýšlení a chování. Pokud nebudete chtít udělat změnu, tak vám to fungovat nebude...
 • Jestli nejste ochotni se podívat i na nepříjemné pocity a oblasti vašeho života, které vám způsobují bolest, ale stále před nimi utíkáte...
 • A jestli při prvním nezdaru, překážce nebo výzvě to stejně vzdáte, protože očekáváte, že se to bude dít samo a nebude potřeba z vaší strany žádné činnosti...

Pokud nejste ani v jedné kategorii, tak si objednejte Vedené meditace ještě DNES a získejte OKAMŽITÝ PŘÍSTUP!

Nyní za SPECIÁLNÍ, snížené ceny 


SILVER - 45% SLEVA


 • check
  18 vzdělávacích videí
 • check
  18 audio verzí těchto videí
 • check
  18 vedených meditací
 • check
  Bonusová meditace mantry hojnosti
 • check
  Bonusová meditace mantra lásky
 • check
  Bonusové video
 • check
  Bonusový RITUÁL uctění předků
 • check
  Aktualizovaný online workshop: Umění manifestace

PLATINUM30% SLEVA


 • check
  18 vzdělávacích videí
 • check
  18 audio verzí těchto videí
 • check
  18 vedených meditací
 • check
  Bonusová meditace mantry hojnosti
 • check
  Bonusová meditace mantry lásky
 • check
  Bonusové video
 • check
  Bonusový RITUÁL uctění předků
 • check
  Aktualizovaný online workshop: Umění manifestace
 • Vstupní koučovací dotazník
 • 3 x skype konzultace s Jiřím a Lucy
 • check
  Doplňkové email konzultace

11 480,- Kč
7 980,- Kč