Z 85% hotovo...

Úspěšně jste zadali váš email...

Protože si vážím vašeho soukromí a nechci, aby docházelo ke spamování, tak jsem vám do emailu, který jste zadali poslal potvrzovací odkaz.

Kliknutím na něj potvrdíte, že je email opravdu váš. (pro jistotu se podívejte do složky SPAM, PROMO nebo HROMADNÉ)...

Vzápětí dostanete do emailu slíbenou audio nahrávku vedené meditace, ke které dostanete jako bonus ještě úvodní video, které si pusťte před meditací.

Stránku ještě nezavírejte - Pokračujte ve čtení

Podívejte se na krátké, ale důležité video...

Co dělat potom, když si ODSTRANÍTE bloky z minulých vztahů?

Krátké doporučení k meditaci...

Vedená meditace, která na vás čeká vám pomůže odstranit bloky, které si sebou nesete z minulých vztahů. Věřím, že se vám bude líbit a že vám pomůže ve vašem vztahu nebo ve vztahu budoucím, pokud jste nyní single.

Doporučuji vám si ji pustit co nejdříve. Stačí, když si uděláte na ni 20 minut. Pohodlně se usaďte, pusťte si ji do sluchátek a nechte se vést mluveným slovem, které je doplněno nádhernou meditační muzikou. 

Vedená meditace pracuje s vašim nitrem na podvědomé úrovni a je to skvělý, jednoduchý a velmi praktický způsob, jak něco ve svém životě změnit, který můžete dělat z pohodlí vašeho domova.

A ještě k tomu je to VELMI SILNÝ a PŘÍJEMNÝ PROŽITEK...

Abych ještě více podpořil proces odblokování těchto bloků a aby se efekt ještě více projevil ve vašich vztazích, tak jsem pro vás připravil další 4 vedené meditace.

Pokračujte ve čtení...

Podívejte se, jaké další vedené MEDITACE jsem pro vás připravil...

Meditace č.1: Vedená meditace odpuštění sobě

V této vedené meditaci uděláte důležitý krok a tím je ten, že odpustíte sobě. Pocit viny, že naše chování někomu něco způsobilo nás na podvědomé úrovni blokuje v tom mít kvalitní a harmonické vztahy.

Dáte si pochopení, přijetí a lásku. Po této meditaci se budete cítit lehčí, svobodnější, protože ze sebe pustíte energetickou kotev, kterou si v sobě tak dlouho nesete.

Meditace č.2: Vedená meditace vizualizace ideálního vztahu

V této vedené meditaci si budete vizualizovat, jaké by to bylo mít ideální vztah. Jak takový vztah vypadá? Jak se v něm cítíte? Co společně děláte? Jaká je vaše ideální verze.

Díky vizualizaci si takový vztah buď vytvoříte z vašeho stávájícího nebo si takový vztah do vašeho života přitáhnete. Vše, po čem toužíme začíná prvně v naší hlavě. Stejně tak to platí i pro partnerský vztah.

Meditace č.3: Vedená meditace vděčnosti

Když si vážíme toho, co ve svém životě máme, tak dostaneme mnohem více. V této meditaci vyjádříte vděčnost za veškerou hojnost, které se vám dostává. Odložíte na chvíli svého vnitřního kritika a oceníte také sami sebe.

Nádherná meditace, která vám pomůže procítit hlubokou vděčnost ve svém srdci. V meditativním stavu poděkujete za vše, co k vám přijde na mysl.

+ Dostanete ještě tento BONUS...

BONUSOVÁ meditace: Vedená meditace spřízněné duše.

Opět nádherná meditace, ve které si prvně dáte lásku sami sobě a pomůže vám si do svého života přitáhnou svoji spřízněnou duši. Vašeho životního parťáka. A pokud jste již ve vztahu, tak vám pomůže toho pravého partnera probudit v tom stávajícím. 

+ Bonus č.2: Ke každé vedené meditace dostanete úvodní VIDEO...

Před meditací si pustíte úvodní video, ve kterém si řekneme o každém tématu důležité informace a také, co vás čeká ve vedené meditaci, abyste na ni byli připravení.

K meditacím se budete rádi vracet a věřím, že se stanou oblíbenou pomůckou na vaší životní cestě.

Podívejte se, jak se lidem vedené meditace líbí...

 Lukáš Mičko 

 Umělec a tvůrce 

quote-left

"Tvoje meditace jsou naprosto úžasné. Nemám slov - Perfektně si to namluvil překvapil si mě. Mám husí kůži, je to hluboký - povedlo se ti to hodně. Dost jsem to nečekal. Když jsem se v devatenácti seznámil s hudbou byla to obrovská vlna která mě ze dne na den změnila pohled a směr pohltilo mě to komplet. Teď při seznámení s meditacemi cítím stejně silnou vlnu, ta se totiž pozná a nezapomíná. Děkuji."

A kolik to vše stojí?

Klikněte na tlačítko "Získat okamžitý přístup" začněte s meditacemi ještě DNES...

To je 73,- Kč za Vedenou MEDITACI...!

Harmonický Vztah s.r.o. 2016 - 2017

/* ]]> */