fbpx

Získejte Letní MEDITACE se zahajovací cenou!

- zahajovací cena končí za:

03
Dny
07
Hodin
18
Minut
26
Sekund

Transformační LETNÍ meditace: "Uvolni se a PROSPERUJ" - prožijte úžasné LÉTO bez stresu, s LEHKOSTÍ, plné ZÁZRAKŮ  a RADOSTI...

Vesmír nechce, abyste o to, co chcete více usilovali. Chce, abyste se zhluboka nadechli,  UVOLNILI, dovolili si pustit kontrolu a OBAVY a otevřeli se bytí v LEHKOSTI a zažívali více ZÁZRAKŮ, než si dokážete představit - (autor neznámý)...

"V létě, kdy slunce nejjasněji září a příroda je v plném rozkvětu, máme jedinečnou příležitost obnovit naši vnitřní energii, propojit se s přírodou a nalézt vnitřní klid a radost. Léto je časem, kdy můžeme nechat svou mysl i tělo rozkvést."

Objevte sílu těchto LETNÍCH Vedených MEDITACÍ......

- pojďme využít energii LÉTA pro naši osobní TRANSFORMACI...


Je pro vás LÉTO také příležitost pro vaši změnu a TRANSFORMACI?

Když začalo léto, tak jsem měl vždycky ve svém podnikání konflikt, protože jsem si z jedné strany chtěl užít léto, užít si dobré počasí, zábavu, dobré jídlo, ale zároveň jsem potřeboval, abych si vydělal na účty...


Někteří kolegové v mém minulém podnikání, kdy jsem pracoval ve financích léto prostě neřešili a pracovali dál a někteří kolegové si brali více volna, aby mohli jet na dovolenou a užít si čas s rodinou.


Ani jedna varianta mi nevyhovovala a tak jsem hledal a přemýšlel, jak bych na to mohl jít jinak. A tak mě napadlo, že si dovolím se více UVOLNIT, relaxovat a důvěřovat a rozhodl jsem se, že budu více MEDITOVAT.


Díky mému záměru a pozornosti na meditaci, kdy jsem meditoval i 2x denně jsem se více uvolnil a prožíval jsem méně STRESU. To vedlo k tomu, že jsem byl více vnitřně spokojený a prohlubovalo to moji důvěru v naplněné potřeby a že se o mě Vesmír postará.


Ve výsledku jsem se nemusel tak honit za klienty a obchody, protože se mi lidé začali sami ozývat, že potřebují znovu něco řešit, dostal jsem doporučení na další klienty, nemusel jsem se tak hnát a ještě k tomu jsem si i více vydělal.


Už od toho uběhlo několik let a na tuto skutečnost jsem si vzpomněl znovu až nyní, kdy mi moje žena Lucy před pár dny řekla, že by chtěla, abych pro ni vytvořil LETNÍ MEDITACE, které budou zaměřené právě na toto uvolnění, relaxaci, uvolnění STRESU, aby si léto prožila ve větší LEHKOSTI a RADOSTI.


Okamžitě jsem si říkal, že je to skvělý nápad a že takové meditaci si tedy budu určitě pouštět také, protože se mi to spojilo s tímto mým zážitkem z MINULOSTI, na který jsem zapomněl.


Viděl jsem v této myšlence a těchto meditacích PŘÍLEŽITOST pro moji a naši TRANSFORMACI, abychom se více uvolnili do tohoto stavu bytí, kdy žijeme ve větší LEHKOSTI a RADOSTI a aby se to stalo naší novou normou a standardem.


Protože právě v tomto stavu bytí, v tomto našem vnitřním rozpoložení jsme více přístupní novým nápadů, myšlenkám, inspiraci a kreativitě, kterou v našem životě potřebujeme.


Méně se stresovat, méně si dělat starosti, protože tím jsme schopni dle naší zkušenosti mnohem efektivněji řešit a překonávat výzvy, problémy  a také dosahovat svých CÍLŮ.


Bez VYHOŘENÍ, stresu, ale s ÚSMĚVEM...


Někdy právě ta na první pohled kontraproduktivní věc a strategie oproti tomu, na co jsme zvyklí a do čeho nás tlačí společnost a vnější svět je to nejlepší, co můžeme udělat.


A tak vznikly tyto Letní Vedené MEDITACE pro hluboké uvolnění, regeneraci energie a našich vnitřních ZDROJŮ, které můžete na této stránce získat také.


Je to stejné, jako když si nad nějakým nápadem, strategií, projektem nebo problémem dlouho lámete hlavu, pořád o tom přemýšlíte, ale ať vás napadne cokoliv, tak cítíte, že to "není ono" a všude vidíte zeď.


Z této frustrace to vzdáte a napadne vás v ten moment se jít projít do přírody, protože cítíte, že vám to udělá dobře. A tak se oblečete, překonáte pocit nezodpovědnosti, že toto byste teď přeci dělat neměli a možná už na procházce nebo jak přijdete z procházky domů k vám přijde to správné řešení.


Přestali jste se tím TRÁPIT, dovolili jste podvědomí, aby za vás pracovalo, udělali jste něco, co vám udělalo DOBŘE, kdy jste doplnili své zdroje a řešení se nakonec ukázalo samo.


Proč se to tak děje?


Když se stále stresujeme a děláme si starosti,  tak jak říká jeden duchovní učitel, je to to jako platit úroky za peníze, které jste si ještě ani nepůjčili.


Máme naplno zaměstnanou svoji mysl, která je jako plná nádoba, do které nemůže nic nového, žádný nový a skvělý nápad přijít.


Jakmile ale jdeme například do přírody (nebo si pustíme meditaci), tak uvolníme stres, toto naše konstantní přemýšlení, dostaneme se více do těla a tak uvolníme ve své mysli prostor, aby do ní mohlo přijít něco nového.


Příroda, stejně jako meditace má na nás HARMONIZUJÍCÍ účinky, pozitivně působí na naše myšlení, na naše emoce a na naši energii a jak změníme svůj stav, tak jsme otevření nové energii, kreativitě a inspiraci.


A tyto speciální LETNÍ meditace budou založeny přesně na tomto principu a můžete jejich POZITIVNÍ účinek využít nyní také...

Představuji vám unikátní MEDITAČNÍ balíček Speciálních LETNÍCH meditací...

Unikátní balíček meditací navržený tak, abyste toto LÉTO využili pro nejen vaši osobní TRANSFORMACI a nové návyky ohledně vašeho fungování, ale abyste si ho také parádně užili s větší LEHKOSTÍ, méně starostmi a s RADOSTÍ..Autor projektu

Jmenuji se Jiří Majkus a s meditacemi jsem se poprvé setkal před sedmnácti lety. Jsem autorem 36 meditačních, TRANSFORMAČNÍCH online programů.


Pomocí meditace a vedených meditací jsem si do svého života přitáhl moji milovanou ženu, povedlo se mi zhubnout 10kg a objevil jsem v sobě svoje životní poslání.

Podnikám v oboru, který MILUJI, dává mi hluboký smysl a naplňuje mě energií.


Moje cesta ale nebyla procházka růžovým sadem a vedené meditace mi pomáhaly na této cestě zůstat. Pomáhaly mi vyjasňovat můj záměr a to, po čem ve skutečnosti moje srdce touží.


Jsem nesmírně vděčný, že vám mohu nyní zprostředkovat metody a techniky, které mi pomohly splnit si moje velká přání.

Jak je sestaven tento ​​meditační program LÉČIVÝCH, čistících Vedených MEDITACÍ?

Tento online meditační program je sestaven ​do těchto základních částí...


1⃣ První část je ​teorie, kde se ponoříme do tohoto tématu a řekneme si důležité informace, postoje a přístupy (formou videa, audio a nebo textu)...


2⃣ Druhá část je audio nahrávka Vedené MEDITACE.


3️⃣ Třetí část je sebereflexe pomocí meditačního deníku.

​Nyní také přístup k MEDITACÍM pomocí ​aplikaci Vedených MEDITACÍ...

​Aby pro vás bylo ještě jednodušší a snažší meditovat s těmito meditacemi, tak dostanete také přístup do aplikace vedených meditací, kterou si můžete stáhnout do mobilu nebo i tabletu.


Meditace a i videa je možné poslouchat na cestách offline (po jejich stažení) a na pár kliknutí máte přehledný přístup k vaším meditacím.


Tento přístup dostanete navíc ke klasickému přístupu do členské sekce.

Připravil jsem pro vás ​​Vedené MEDITACE, které si ZAMILUJETE...

Jaké konkrétní meditace jsou součástí tohoto programu?

Vedená MEDITACE č.1: Probuzení LETNÍ energie - napojení se na energii LÉTA a aktivace ŽIVOTNÍ energie...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.2: Sluneční koupel - Napojení se na sílu SLUNCE pro energii a VITALITU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.3: Spojení s PŘÍRODOU - Pro redukci stresu, ÚZKOSTI a dušení pohodu a HARMONII...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.4: Osvěžující LETNÍ déšť - Pro očištění NEGATIVNÍ energii a navození pocitu SVĚŽESTI...

🍃🌧 Připravil jsem pro vás 10 minutovou ochutnávku z 26 minutové Vedené MEDITACE: Osvěžujííí LETNÍ děšť - pro očištění od NEGATIVNÍ energie!


V této části meditace na vás čeká relaxační pasáž a poté se necháme LETNÍM osvěžujícím děštěm očistit od NEGATIVNÍ energie...


V další části meditace, která na vás čeká, když vstoupíte do LETNÍCH meditacívás provedu velmi detailním procesem vizualizace, kdy očistný a LÉČIVÝ letní déšť vstoupí do našeho těla a vyživuje naše svaly, kosti a orgány energií a VITALITOU...


Provedu vás detailní vizualizací, kdy zapouštíme kořeny do mokré Země a necháváme se vyživovat a podporovat Mateřskou zemitou energií...


... a zapojujeme do nádherného procesu všechny smysly, kdy nadechujeme aroma mokré půdy, svěžího děště a je to opravdu zatím nejvíce osvěžující a regenerující meditace, kterou jsem kdy vytvořil.


Proto si nenechte ujít tuto ochutnávku ZDARMA a moc vám doporučuji si objednat celé LETNÍ MEDITACE, protože to jsou meditační prožitky, na které jen tak nezapomenete!


- užijte si tuto krásnou VIZUALIZACI...


 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.5: Plážová meditace - Uvolnění a RELAXACE a navození pocitu KLIDU a MÍRU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.6: Letní západ slunce - Uvolnění, klid a VDĚČNOST za uplynulý den...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.7: Letní hvězdná obloha - Rozšíření VĚDOMÍ a napojení se na nekonečnost a moudrost VESMÍRU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.8: Letní vůně - Pro smyslové prožitky a POZITIVNÍ náladu...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.9: Letní zahrada HOJNOSTI - pro vytvoření pocitu HOJNOSTI a PROSPERITY...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Vedená MEDITACE č.10: Letní tanec RADOSTI - pro pocit svobody a RADOSTI...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

a NAVÍC tomu dostanete ještě navíc i tyto skvělé BONUSY...

Bonusová MEDITACE č.1: RANNÍ slunce - Probuzení, nový začátek a OPTIMISMUS do nového dne...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

Bonusová MEDITACE č.2: Letní NOČNÍ klid - Klid, regenerace a příprava na HLUBOKÝ SPÁNEK...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

PŘEDPRODEJNÍ BONUS dostupný IHNED!

Bonusová MEDITACE č.3: Otevření SRDCE, uvolnění zátěže a zasazení ZÁMĚRU...

 Hodnota 500,- Kč (20 eur)

​Meditační deník BOŽSKÝCH vhledů...

Meditační deník "Božských vhledů" je cenným nástrojem pro hlubší prozkoumání a integraci poznatků získaných během meditace. Umožňuje uživatelům zaznamenávat a systematicky rozvíjet "aha" momenty a další důležité vhledy, které se objevují během meditativní praxe.


Díky strategickým otázkám obsaženým v deníku mohou uživatelé lépe reflektovat své zkušenosti, otázky jim pomáhají zaměřit se na klíčové aspekty svého osobního růstu a duchovního rozvoje.


Tento proces zápisu a reflexe pomáhá posílit učení a rozvoj, umožňuje hlubší porozumění osobním vzorcům myšlení a chování a podporuje uvědomění si, jak jednotlivé vhledy mohou být aplikovány v každodenním životě. Využití meditačního deníku tak přináší větší jasnost, kontinuitu a směřování v meditační praxi a osobním rozvoji.

 Hodnota 990,- Kč (43 eur)

Máte 2 varianty, jak můžete MEDITACE získat. Buď samostatně koupit a nebo v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

Varianta 1) Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto nového online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 10 video lekcí..
 • 10 vedených meditací...
 • 2 bonusové video lekce...
 • 2 bonusové meditace...
 • Předprodejní bonusová meditace...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 7 490,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto nahrávky, vedené meditace a učení, které s vámi v programu sdílím dostalo mezi co nejvíce lidí...


... tak jsem se rozhodl pro vás vytvořit speciální cenu, kdy můžete získat celý online program Vedených MEDITACÍ jen za:

7 490,- Kč

1 490,- Kč

(60 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Varianta 2) Získejte tento online program v rámci Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku...

​V této variantě získáte:

 • Již téměř 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 37 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.


Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vašem životě, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto ​transformační jízdu do vašeho VNITŘNÍ SVĚTA...


​Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba ​udělat objendávku a provést platbu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. Dostanete do emailu první video a vedenou meditaci.

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít.


Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Máte 2 varianty, jak můžete MEDITACE získat. Buď samostatně koupit a nebo v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

Varianta 1) Klikněte na tlačítko a vstupte do tohoto nového online programu ještě DNES!

Rekapitulace toho, co získáte:

 • 10 video lekcí..
 • 10 vedených meditací...
 • 2 bonusové video lekce...
 • 2 bonusové meditace...
 • Předprodejní bonusová meditace...
 • ​Meditační deník Božských ​vhledů...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup do aplikace vedených meditací

Celková hodnota programu je celkem 7 490,- Kč!

Ale protože chci, aby se tyto nahrávky, vedené meditace a učení, které s vámi v programu sdílím dostalo mezi co nejvíce lidí...


... tak jsem se rozhodl pro vás vytvořit speciální cenu, kdy můžete získat celý online program Vedených MEDITACÍ jen za:

7 490,- Kč

1 490,- Kč

(60 eur)


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Varianta 2) Získejte tento online program v rámci Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku...

​V této variantě získáte:

 • Již cca 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 37 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce
 • ​Přístup přes aplikaci Vedených meditací...

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

Shreem Brzee

Vedené Meditace.cz (2017-2021)

/* ]]> */