fbpx

(Novinka): Využijte odborné a OSOBNÍ podpory mojí ženy Lucy k zesílení účinku Vedených MEDITACÍ a nebo i bez meditací pro dosažení vašich CÍLŮ a získejte navíc skvělé BONUSY jako DÁREK...

​Podívejte se na video, kde vám řeknu můj příběh s Lucy a proč vám ji OSOBNĚ doporučuji jako vašeho osobního KOUČE....

​​​​​Vytvořili jsme pro vás celkem 4 možnosti - ​od finančně dostupné pro více lidí až pro více náročně klienty, kteří chtějí dlouhodobou spolupráci.

Varianta č.1: Emailový koučink -

V této variantě máte možnost se mě na cokoliv zeptat ohledně vaší situace emailem. Můžete mi napsat text, poslat audio nebo video. ​V ceně jsou 2 otázky a už to samotné vede k tomu, abyste své otázky popsali co nejspecifičtěji.

Samozřejmě, když budu potřebovat, tak se na to, co bych potřebovala, doptám a bude to v ceně. Z mojí zkušenosti je i tato forma účinná.

Cena za tuto službu je 500,- Kč a můžete si ji přikupovat​ dle libosti jako kredit do telefonu.

Varianta č.2: Online koučink přes video hovor v délce cca 1,5h -

Po domluveném termínu ​na tomto online koučinku projdeme společně silné NLP cvičení, ve kterém si stanovíte cíle toho, čeho chcete nyní dosáhnout. Uvidíte sami sebe v době splněného cíle a stanovíme společně kroky k jeho dosažení a věci, které by vám v tom na cestě mohly bránit.

Toto cvičení jsem například dělala několikrát s Jirkou a pokaždé viděl posun ve svém podnikání. Když jsem ho s ním dělala naposledy, ztrojnásobil měsíční příjmy.

Když jsem toto cvičení absolvovala já, tak jsem měla cíl pro sebe ideálního partnera a poté jsem potkala Jirku a stalo se to přesně tak, jaká byla moje představa v tomto cvičení.

Cena za online koučink je 2 000,- Kč.​

Varianta č.3: Balíček 5 online koučinků se sníženou cenou a jeden meditační program od Jirky dle vlastního výběru jako DÁREK - 

​P​ři první objednávce tohoto balíčku začínáme cvičením, které jsem popsala výše a další 4 koučinky navazují na toto cvičení a budeme spolu strategicky pracovat.

Plus jako dárek si můžete vybrat jakýkoliv meditační program od Jirky a dostanete ho zdarma k vaší objednávce.

Cena za tento balíček je 7 500,- Kč. (to znamená, že za jeden koučink jen 1500,- Kč).

Varianta č.4: Balíček 10 online koučinků se sníženou cenou a všechny Vedené meditace od Jirky - 

Postup je stejný jako varianta č.3 jen máte předplacenou delší strategickou spolupráci a jako dárek můžete dostat všechny Vedené meditace a online programy Vedených meditací od Jirky.

Přehled všech těchto meditací, které dostanete najdete zde! >>

​Cena za tento balíček je ​20 000,- Kč​. (Když odečteme cenu za mimořádný meditační balíček ve výši 6980,- Kč, tak vás vyjde jeden koučink na 1300,- Kč).

​​​​​​Tyto ceny jsou zaváděcí, takže nyní máte možnost využít této nabídky. 

Pokud vás to zaujalo, tak si můžete objednat vámi zvolenou variantu dole v objednávkovém formuláři ​​a pokud máte nějaký dotaz nebo nejasnost, tak mi můžete napsat na lucymajkus@gmail.com

Postup je, že po vaší objednávce vám pošlu email ohledně možnosti termínů a přípravy a pokud si zvolíte balíček, kde je i dárek, tak dostanete meditace zdarma.

Děkuji,

​Lucy​

quote-left

​Ahoj Lucy, jsem ráda, že jsem do koučinku šla právě s tebou. Znám tě dlouho a vím, že jsi rodilá koučka a mentorka.


Komunikace s tebou byla vždy hodnotná pro mě. V podstatě jsi mi změnila úhel pohledu a nasměrovala jsi mě tam, kam jsem si vůbec nikdy neřekla, ze půjdu. Je to paráda, začalo se mi ještě víc dařit, včetně finanční stránky.


Každému doporučuji, ať si to s tebou vyzkouší, každý jsme jiný, každému sedí něco jiného, ale řeknu ti, ty jsi fakt DOBRÁ.


Děkuji a těším se na společné pokračování a následný další můj osobní růst a vývoj...

quote-right

​Lenka Kubena

​Podnikatelka

/* ]]> */