fbpx

(Novinka): Využijte odborné a OSOBNÍ podpory mojí ženy Lucy k zesílení účinku Vedených MEDITACÍ a nebo i bez meditací pro dosažení vašich CÍLŮ a získejte navíc skvělé BONUSY jako DÁREK...

​Podívejte se na video, kde vám řeknu můj příběh s Lucy a proč vám ji OSOBNĚ doporučuji jako vašeho osobního KOUČE....

​Krásný den,

Pokud mě ještě neznáte, tak se jmenuji Lucy Majkus - j​sme s Jirkou už 8 let a za tu dobu jsme si toho hodně prožili. Jak se říká, tak dobrého i zlého. 

​Začali jsme spolu podnikat online v roce 2016, když jsme vytvořili projekt Harmonický Vztah, ze kterého vznikly Vedené Meditace​. Možná si mě pamatujete z některých webinářů a nebo videí, pokud Jirku sledujete delší dobu.

Rád bych vám představila moje služby, které jsme se Jirkou shodli, že mohou skvěle doplnit Vedené Meditace, ale můžete je také využít, i když nemeditujete. ​

Já sama moje služby rozvíjím se svými klienty a když jsme dali hlavy dohromady, tak nás napadlo, že se mohou skvěle hodit i vám.

Proč koučink a proč právě se mnou?

Když něco chceme, často si myslíme, že to nemáme jen proto, že pro to neděláme to, co máme, abychom toho dosáhli.

​Nebo máme pocit, že nám v tom někdo brání.

​Vemte si příklad když chcete dosáhnout nějakého finančního cíle.

Máte nějakou představu o tom, jak to dělat. A snažíte se o to, a možná se vám i začne trochu dařit  a máte pocit, že víte jak to dělat, jen toho potřebujete dělat víc.

​A v této chvíli třeba oslovíte kouče, aby vám pomohl toho dělat víc.

​A nebo ho vůbec neoslovíte, protože si myslíte, že prostě víte, co máte dělat, a tak nebudete dávat velký peníze koučovi, který vám řekne to, co už dávno víte, že máte makat, a nebudete přece za to platit peníze.

​Každopádně obě představy jsou MYLNÉ...

​V té první chcete, aby vás kouč nějakým způsobem donutil dělat, k čemu jste se zatím nedonutili sami.

A pokud se mu to nepodaří, mpžná to budete vidět tak, že je to chyba kouče, a neměli jste vůbec platit. Za co vlastně. Nebo se vám to podaří, ale kouče vlastně platíte za to, že je vás hecař, kope vás do zadku, říká vám, že musíte mít disciplínu apod.

Kouč nemá zpochybňovat vaše cíle, ale má vám pomoci vidět, že to vaše “jak” toho dosáhnete, možná není ten správný způsob, nebo lépe a přesněji řečeno, je to způsob, který není v souladu s vámi a vaším růstem.

Moje práce je nastavit vaše cíle a pak jít a odstraňovat s vámi všechny překážky, které vám v tom brání, tak aby to, co chcete, šlo co nejhladčeji, protože to bude v souladu s vámi. 

Pozor, ale neznamená to, že nebudete muset dělat věci, které vám jsou nepříjemné, protože jste je doted nedělali. 

Příklad (mírně vyhrocený), abyste pochopili, jaký je v tom rozdíl.

Když budete mít hospodu a budou k vám chodit mafiáni pro výpalné, já s vámi budu pracovat na tom mít sílu se tomu nějakým způsobem postavit, nebudu vám pomáhat vydělávat víc a víc, abyste je mohli s přehledem platit a nedělalo vám to problémy. 

Tohle je vlastně i jeden z nejčastějších "špatných" důvodů, proč lidé chtějí peníze. Chtějí mít už od někoho pokoj. Zalepit někomu hubu.

Třeba rodičům, kteří vám i v dospělosti říkají, co máte dělat a omlouvají to tím, že to dělají, protože nejste úspěšní a tam vám pořád kecají do života. A tak se rozhodnete, že chcete finanční úspěch proto, aby už konečně sklapli. Abyste jim dokázali, že nejste to, co vám tvrdí. 

​Každopádně to,  že jste chtěli mít tu hospodu a vydělávat​, je pravda, takže vám pak pomůžu, aby se vám dařilo ještě líp.

​S těmi rodiči je to stejný. Pomůžu vám odstranit to, že to děláte převážně kvůli nim (takže se jim nějak postavili a řekli jim, kdo jste, ikdyž ještě nemáte ten úspěch) a začali to dělat kvůli sobě a svým vlastním motivacím.

Samozřejmě ta volba je na vás. Vy si musíte zvolit, kterou cestou chcete jít. Máte plné právo to dělat stejně kvůli těm rodičům nebo se snažit dál vyplácet výpalné. 

​To ovšem ale není to, s čím jsem v souladu já a s čím bych vám chtěla pomoci. 

Pokud jste tedy člověk, který by se v takovém případě vyděračům chtěl postavit, získat k tomu sílu, vnitřní zdroje, abyste přestali platit výpalné a díky tomuto kroku pak vydělávali ještě více, tak jsem váš člověk.​

Pokud jste odpověděli ANO, tak vám chci představit specifické možnosti naší spolupráce...

​Vytvořili jsme pro vás celkem 4 možnosti - ​od finančně dostupné pro více lidí až pro více náročně klienty, kteří chtějí dlouhodobou spolupráci.

Varianta č.1: Emailový koučink -

V této variantě máte možnost se mě na cokoliv zeptat ohledně vaší situace emailem. Můžete mi napsat text, poslat audio nebo video. ​V ceně jsou 2 otázky a už to samotné vede k tomu, abyste své otázky popsali co nejspecifičtěji.

Samozřejmě, když budu potřebovat, tak se na to, co bych potřebovala, doptám a bude to v ceně. Z mojí zkušenosti je i tato forma účinná.

Cena za tuto službu je 500,- Kč a můžete si ji přikupovat​ dle libosti jako kredit do telefonu.

Varianta č.2: Online koučink přes video hovor v délce cca 1,5h -

Po domluveném termínu ​na tomto online koučinku projdeme společně silné NLP cvičení, ve kterém si stanovíte cíle toho, čeho chcete nyní dosáhnout. Uvidíte sami sebe v době splněného cíle a stanovíme společně kroky k jeho dosažení a věci, které by vám v tom na cestě mohly bránit.

Toto cvičení jsem například dělala několikrát s Jirkou a pokaždé viděl posun ve svém podnikání. Když jsem ho s ním dělala naposledy, ztrojnásobil měsíční příjmy.

Když jsem toto cvičení absolvovala já, tak jsem měla cíl pro sebe ideálního partnera a poté jsem potkala Jirku a stalo se to přesně tak, jaká byla moje představa v tomto cvičení.

Cena za online koučink je 2 000,- Kč.​

Varianta č.3: Balíček 5 online koučinků se sníženou cenou a jeden meditační program od Jirky dle vlastního výběru jako DÁREK - 

​P​ři první objednávce tohoto balíčku začínáme cvičením, které jsem popsala výše a další 4 koučinky navazují na toto cvičení a budeme spolu strategicky pracovat.

Plus jako dárek si můžete vybrat jakýkoliv meditační program od Jirky a dostanete ho zdarma k vaší objednávce.

Cena za tento balíček je 7 500,- Kč. (to znamená, že za jeden koučink jen 1500,- Kč).

Varianta č.4: Balíček 10 online koučinků se sníženou cenou a všechny Vedené meditace od Jirky - 

Postup je stejný jako varianta č.3 jen máte předplacenou delší strategickou spolupráci a jako dárek můžete dostat všechny Vedené meditace a online programy Vedených meditací od Jirky.

Přehled všech těchto meditací, které dostanete najdete zde! >>

​Cena za tento balíček je ​20 000,- Kč​. (Když odečteme cenu za mimořádný meditační balíček ve výši 6980,- Kč, tak vás vyjde jeden koučink na 1300,- Kč).

​​​​​​Tyto ceny jsou zaváděcí, takže nyní máte možnost využít této nabídky. 

Pokud vás to zaujalo, tak si můžete objednat vámi zvolenou variantu dole v objednávkovém formuláři ​​a pokud máte nějaký dotaz nebo nejasnost, tak mi můžete napsat na lucymajkus@gmail.com

Postup je, že po vaší objednávce vám pošlu email ohledně možnosti termínů a přípravy a pokud si zvolíte balíček, kde je i dárek, tak dostanete meditace zdarma.

Děkuji,

​Lucy​

quote-left

​Ahoj Lucy, jsem ráda, že jsem do koučinku šla právě s tebou. Znám tě dlouho a vím, že jsi rodilá koučka a mentorka.


Komunikace s tebou byla vždy hodnotná pro mě. V podstatě jsi mi změnila úhel pohledu a nasměrovala jsi mě tam, kam jsem si vůbec nikdy neřekla, ze půjdu. Je to paráda, začalo se mi ještě víc dařit, včetně finanční stránky.


Každému doporučuji, ať si to s tebou vyzkouší, každý jsme jiný, každému sedí něco jiného, ale řeknu ti, ty jsi fakt DOBRÁ.


Děkuji a těším se na společné pokračování a následný další můj osobní růst a vývoj...

quote-right

​Lenka Kubena

​Podnikatelka

/* ]]> */