Klub Vedených meditací | Vedené Meditace

V.I.P. Klub Vedených MEDITACÍ...

Vše, co potřebujete k tomu, abyste prosperovali ve všech oblastech vašeho života. Ať už je to ZDRAVÍ, kariéra, podnikání, PENÍZE, VZTAHY, rodina a nebo spiritualita (dlouhodobě a STABILNĚ)... 

Začněte žít 200% ŽIVOT (100% materiální a 100% spirituální) a probuďte v sobě to NEJLEPŠÍ!...

Staňte se členy online meditačního klubu ještě DNES!...

Mějte na chvíli otevřenou mysl, uvolněte se a před tím, než vám ukážu něco, kvůli čemu vám spadne brada, tak v mysli odpovězte na tyto otázky:

 • Kdyby existovala možnost, jak prosperovat ve všech oblastech vašeho života, plnilo by se vám v životě to, co chcete, byli jste šťastní, milovali sebe a svůj život líbilo by se vám to?
 • Kdyby existovala možnost, jak se cítit dobře se sebou a se svým životem, jak být plní energie, vitality, mít krásné vztahy, úspěšnou kariéru, vydělávat krásné peníze tím, co vás baví a každý den zažívat hluboké spojení se Zdrojem, s Vyšší Silou, líbilo by se vám to?
 • Kdyby existovala možnost, jak v sobě najít vnitřní stabilitu, sebevědomí, vnitřní jistotu a stávali byste se stále lepší verzí sebe sama, líbilo by se vám to?
 • check
  Kdyby existovala možnost, jak mnohem lépe zvládat stresové situace, překonávat překážky a vše jednoduše lépe zvládat, využili byste jí?

Pokud ANO, tak pozorně pokračujte ve čtení...

Když na chvíli teď odložíte svého vnitřního kritika, který se pravděpodobně ozval po přečtení těchto vět: ‚‚Si se asi zbláznil ne?’’, ‚‚Na to mu nenaletím, to je určitě nějaký podvodník!’’,

Nebo ‚‚Žádný takový kouzelný recept nefunguje! Takových, co naslibovali už bylo a pořád nic!’’

Nebudu se schovávat za moudrá slova ani za poučky osobního rozvoje a řeknu vám na rovinu, že já TAKOVÝ RECEPT MÁM. A nyní ho chci předat vám.

Ale je potřeba pochopit, že to není o mávnutí kouzelného proutku, ale o dlouhodobé VNITŘNÍ PRÁCI. A tato vnitřní práce musí ovlivnit vaše činy ve vnějším světě.

Protože pokud děláme jakoukoliv vnitřní práci, osobní rozvoj, duchovní rozvoj, meditaci a i klidně levitaci, ale neprojeví se to v našem denním životě, v našem myšlení, v našich emocích a v našem jednání, tak je to přátelé všechno k NIČEMU!

A jeden z nejefektivnějších a nejsilnějších způsobů, jak to udělat, jak si plnit svá přání a to, co v životě chcete je pomocí silných spirituálních technologií a metod.

Způsob, který jde HLUBOKO a udělá změny u kořene daného problému. Nejen na úrovni vědomí a podvědomí, ale také na ÚROVNI DUŠE.

Tato změna je pak jako domino, která postupuje nahoru a nakonec se projeví ve VAŠÍ REALITĚ...

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 17 let. Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.

Vytvořil jsem již 8 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 1700 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale říkám to pro ty, kteří mě ještě neznáte, abyste věděli, že vím, co dělám.

Autor: Jiří Majkus

 • Nejsem člověk, který vytváří vedené meditace proto, že to je teď v TRENDU a MODERNÍ, ale sám vlastně nemedituje.
 • Nejsem člověk, který vytváří vedené meditace, protože to teď dělá většina koučů a lektorů osobního rozvoje.
 • Ani nejsem člověk, který vám bude lhát tím, že jen proto, že jsem autorem programů osobního rozvoje, tak nezažívám žádné výzvy a problémy a že jsem neprošel několika životními krizemi a těžkými situacemi (ve vztahu, v kariéře, s penězi, v rodině, ve spiritualitě)...

Pomocí meditací jsem si totálně transformoval svůj život...

Transformoval jsem svůj vnitřní svět a díky mojí ženě, která mě v mém osobním rozvoji nesmírně pomáhala se můj život změnil doslova od základů.

A nyní, více než kdykoliv předtím jsem zavázaný pro vás tvořit další meditace, předávat své vědomosti, poznatky, ale hlavně VLASTNÍ REALIZACE...

Není to totiž jenom o tom papouškovat to, co řekl někdo jiný a myslet si, že tomu rozumíme a že to můžeme dál učit ostatní.

Je potřeba mít vlastní prožitek a vlastní zkušenost a transformaci, abychom něco opravdu skutečně pochopili.

Moje vlastní pochopení SÍLY MEDITACE je úplně jiné než před několika lety a stále se prohlubuje...

Moje vlastní pochopení síly meditace je úplně jiné než před rokem. Jiné než před 3, 5, 10, a 17 lety.

Meditace pro mě není jen způsob, jak uklidnit myšlenky, jak být více v klidu a bez stresu.

Meditace pro mě není způsob, jak být moderní a jak se chlubit fotkama toho, že medituji na facebooku a instagramu.

Meditace pro mě není způsob, jak se cítit, že jsem více duchovní a spirituální než ostatní, protože já medituji.

Meditace pro mě není způsob, jak se unést do vyšších sfér, vidět zlaté koule, zažívat nebeská setkávání, ale když se vrátím, tak můj život stojí stále za starou belu.

Meditace pro mě není únik z reality, ze života, z materiálního světa, kde nejsem schopen fungovat, protože mě ovládají moje myšlenky a emoce a proto utíkám pryč do meditace.

Meditace pro ani není způsob, jak se vyhnout svojí ženě, své rodině a problémům.

Meditace je pro mě silný transformační nástroj a ŽIVOTNÍ STYL...

Meditace je pro mě silný transformační nástroj, který dokáže naprosto změnit vaše myšlení a váš život, protože meditace dokáže zasáhnout vaši duši.

Jsem jako archeolog, co pátrá po starodávných, mystických, spirituálních a ezoterických učení, které byly dlouho ztracené a jejichž síla dokáže vytvářet ve vašem životě zázraky. 

Pomocí meditace a těchto technik dokážete doslova ohnout REALITU.

 ... A to je to, co vám nyní nabízím ...

Mnoho lidí zanevřelo na ezoterická učení a ezoterické praktiky, protože je předávali nezralí lidé, kteří většinou utíkali před materiálním životem a světem.

Byli chytří, sečtělí a mluvili krásným duchovním jazykem. Ovšem jejich materiální život nefungoval.

Nyní jsem tady proto, abych to ZMĚNIL...

​Jsem tady proto, abych znovunastolil sílu meditace a ezoterických učení, které vás doslova okouzlí a hlavně uvidíte výsledky ve vašem materiálním, denním životě.

 Ve VŠECH OBLASTECH!

Nevymyslel jsem si to.

Ve svém nitru cítím a slyším, že se to po mě chce. Následuji své VNITŘNÍ VOLÁNÍ...

- Nejsem mnich (to jsem skoro 2 roky byl), který nemá páru o tom, jaké to je mít vztah a jak je to těžké.

- Nejsem mnich, co nemá peníze a neví, jakým výzvám musíme jako podnikatelé čelit.

- Ani nejsem mnich co nemá děti, káže o rodině, ale sám nemá páru, jaká je to výzva mít děti.

Jsem ženatý, mám děti a podnikám.

Nejsem GURU, ani osvícený člověk. Jsem obyčejný muž, který hledal svůj vnitřní oheň a vyšší smysl své existence.

A tohle je výsledek…

S radostí vám představuji V.I.P. Klub Vedených MEDITACÍ...

Nyní máte možnost se mnou meditovat s novou meditací každý týden. Všechny moje předchozí meditační programy byly koncipovány jako silný transformační prožitek, kdy jste měli vždy na jeden až dva dny jednu meditaci a pak následovala další.

V tomto meditačním klubu půjdeme pomaleji a budete mít vždy dost času na to, aby se daná meditace a dané téma usadilo ve vašem nitru.

Projdeme spolu témata, které vám doslova VYRAZÍ DECH! Během prvního roku jich bude celkem 64!

Čtěte dál a podívejte se na to, co všechno je součástí tohoto online meditačního klubu...


Co všechno dostanete, když se stanete členem V.I.P. Klubu Vedených MEDITACÍ...

- nástřel tématických bloků, pak naleznete ještě níže!


Vždy 1x TÝDNĚ dostanete:

Video LEKCE:

Před tím, než si pustíte vedenou meditaci bude vždy video lekce na dané téma. Lekci si budete moct poslechnout i v mp3 verzi. Dostanete vždy doporučení na praktické kroky.

Vedená MEDITACE + (kratší verze)

Bude na vás čekat nová vedená meditace, kterou si můžete buď pustit online nebo stáhnout v mp3. S touto meditací budete pracovat celý týden. Pro ty z vás, kteří jste časově vytížení, bude u některých i kratší verze.

AFIRMACE na daný týden: Barevná k vytištění.

Celý týden vás bude doprovázet afirmace na dané téma, které ještě podpoří vnitřní práci, kterou budete během týdne dělat. Budou připraveny k vytištění, které si pak můžete dát třeba na nástěnku.

SHRNUTÍ tématu + důležité úkoly v PDF

Dostanete také rekapitulaci daného týdne, kterou si můžete vytisknout a dát na nástěnku, kde bude i afirmace na daný týden, jako připomínka vaší transformační cesty.

+ 1x MĚSÍČNĚ jako BONUS!...

Bonusová Video LEKCE

Každý měsíc dostanete navíc ještě jednu video lekci.

Bonusová Vedená MEDITACE...

Každý měsíc dostanete navíc ještě vedenou meditaci.

+ Podpora Facebook KOMUNITY...

Privátní facebook skupina

Stanete se zakládající členové nové privátní facebook komunity, kde budeme sdílet své pokroky a dostanete také od jiných členů podporu.

+ Jako další BONUS dostanete online program Vedených meditací 4 DIMENZÍ života a Meditace IDEÁLNÍHO JÁ v celkové hodnotě 1490,- Kč ZDARMA!

Vedená meditace IDEÁLNÍHO JÁ...

Ve vedené meditaci budoucího, IDEÁLNÍHO JÁ na vás čeká silné a transformační cvičení, ve kterém se setkáte s verzí sebe sama, která neustále projevuje svůj PLNÝ POTENCIÁL...

Bude to já, které má probuzené své vnitřní zdroje, o kterých se dozvíte v úvodní videu, které na vás čeká před meditací.

4 Video lekce a 4 Vedené MEDITACE

V tomto programu procházíme 4 dimenze života (fyzickou, emocionální, mentální a spirituální), abychom v každé z nich probudili své vnitřní zdroje, které potřebujeme, aby se nám dařilo ve všem, co děláme.

Pozn: Tyto meditace jsou nově namluvené...

Jsem naprosto přesvědčený, že vám tento meditační klub neuvěřitelným způsobem obohatí VÁŠ ŽIVOT!

Každý týden mi chodí několik emailů od lidí, kteří meditují s mými meditacemi, že se vždy nemohou dočkat druhého dne, kdy jim přijde další nahrávka vedené meditace.

Jak jim moje meditace nesmírně pomáhají, jak jim mění život a jak se jim v životě lépe daří ve všem, co dělají.

A nyní vás toto čeká CELÝ ROK!

Dalších 64 video lekcí a 64 meditací. A jak je mým zvykem, tak to budou ještě lepší a silnější meditace.

 • Budou to meditace, které vám změní vaši KARMU a probudí ve vás to, kdo skutečně jste...
 • ​​​​Budou to meditace, na které budete vzpomínat do KONCE ŽIVOTA...
 • Budou to takové meditace, při kterých budete mít HUSÍ KŮŽI a budete si říkat, co se to jako SAKRA STALO?...
 • Budou to meditace, díky kterým se vám bude DAŘIT ve VŠEM, CO DĚLÁTE...
 • Budou to meditace, které vám do života přitáhnou ty správné situace, lidi, okolnosti a příležitosti, aby se splnili i ty nejhlubší touhy VAŠEHO SRDCE...
 • Budou to meditace, díky kterým získáte odvahu využít tyto příležitosti, následovat svoji intuici a získáte požehnání svých PŘEDKŮ...
 • Budou to meditace, díky kterým se stane váš život hodný následování a předáte svým dětem a vnoučatům pevné základy pro jejich ŠTASTNÝ ŽIVOT...

Na chvíli si představte, jak moc by se změnil váš život za 1 ROK (za 365 dní)...

Co všechno by se mohlo ve vašem životě změnit, kdybyste podstupovali systematický a pravidelně proces transformace po dobu jednoho roku?

Kdybyste se každý den zlepšili o 1%?

Když byste každý den udělali jeden dětský krůček k lepšímu životu... Tak za celý rok je to 365 takových kroků!

Nemusíte se o nic starat. Jen se nechat vést procesem, kterým vás provedu, otevřít se mu a důvěřovat.

Dokážete si to na chvíli představit?

Dovolte si na chvíli snít...

Jak by se mohly změnit vaše vztahy, finanční situace. Jak by se mohlo změnit vaše zdraví, váš emocionální stav. Jak by se mohla změnit vaše situace v kariéře, v podnikání. Jak by se mohl změnit celý váš život?...

Jak byste se chtěli cítit? Co byste všechno chtěli dělat a co všechno byste chtěli, aby se vám manifestovalo?

Nechejte chvíli tyto obrázky běžet na pozadí vaší mysli a pojďme se podívat, jaká témata (a nejen tato na vás čekají)...

Nejen tato témata budeme společně procházet v tomto meditačním klubu...

Záměrem a cílem tohoto klubu je, abysme všichni prosperovali na všech úrovních života.

Abychom žili, jak říká můj učitel 200% ŽIVOT. (100% materiální a 100% spirituální).

Aby to bylo možné, tak je potřeba se se podívat a hlavně PROŽÍT tato témata:

Tyto témata a meditace na vás už právě teď čekají v členské sekci...

 • Léčení RODOVÉ LINIE (z matčiny i otcové strany) a získání požehnání svých předků - to nás čeká na začátku, protože je to nejdůležitější, co musíme udělat, jinak se nám dařit nebude...
 • Umění a věda manifestace svých cílů, přání a záměrů...
 • Práce s energiemi a čakrovým systémem. Budou nové čakrové meditace...
 • Jak si změnit a vyčistit svoji KARMU...
 • Zdraví a vitalita...
 • Peníze, kariéra a podnikání
 • Láska a vztahy
 • Sebeláska
 • Jak navázat kontakt a získat požehnání ARCHETYPŮ (Božských bytostí)...
 • Jak v sobě probudit kvality, sílu a energii těchto silných ARCHETYPŮ...
 • Transformační síla času - jak využít různá časová období pro rychlejší manifestaci svých cílů...
 • Magická práce s léčivou silou světla znásobená magickou silou VIBRACE (manter)...
 • Jak si změnit svá negativní přesvědčení, které ovládají náš život...
 • Léčení svých zranění a práce se svými temnými stránkami...
 • Jak si manifestovat to, co chcete pomocí síly čakry třetího oka...
 • Meditace pro kvalitní a hluboký spánek
 • Jak zrychlit a zesílit manifestaci pomocí různých fází měsíce...
 • Jak být ve flow (žít v proudu), aby se dařilo dělat věci s radostí a lehkostí...
 • A mnohá další témata...

Dveře se OTEVÍRAJÍ. Vyberte si druh členství a začněte ještě DNES!

​Meditační NETFLIX standart...

​STANDART

​MĚSÍČNÍ

Placeno 1 x za 30 dní


​1290,- Kč

​490,- 


 • 1 x týdně Video lekce
 • 1 x týdně Vedená meditace
 • ​Privátní Facebook skupina

​PREMIUM

​MĚSÍČNÍ

Placeno 1 x za ​30 dní


​2980,- Kč

990,- 


 • 1 x týdně Video lekce
 • 1 x týdně Vedená meditace
 • ​Privátní Facebook skupina
 • ​Okamžitý přístup ke 12 online programům Vedených meditací
 • ​Afirmační nahrávky a Vedené meditace pro zvýšení SEBE-VĚDOMÍ
 • ​Vedené meditace Božských ARCHETYPŮ
 • ​Vedené meditace pro Životní VÝZVY
 • ​Vedené meditace AFIRMACÍ a čištění LIMITUJÍCÍCH přesvědčení
 • ​Vedené meditace Bohyně LAKŠMÍ pro život v HOJNOSTI
 • ​Vedené meditace GANÉŠE
 • ​Vedené meditace: Manifestuj s fázemi Měsíce
 • ​Vedené meditace manofestace ZÁZRAKŮ

Pozn: Členství můžete kdykoliv zrušit a žádné další platby nebudou...

Shreem Brzee

www.VedeneMeditace.cz (2018)

/* ]]> */