fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Léčivé ČAKROVÉ meditace...

Objevte a zažijte sílu, poselství a poznání 7 ČAKER - energetických center, které určují váš život pomocí léčivé síly zvuku, vibrace posvátných MANTER a VIZUALIZACE (z pohodlí svého domova)...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Meditace s Fialovým plamenem jsou jako úklidový tým pro vaši vnitřní energii, který připraví prostor pro hlubší práci na sobě. Když přidáte k tomu balíček meditací na harmonizaci 7 čaker, je to jako začít sázet v tomto připraveném, čistém prostoru semínka nových možností a zdraví.

Fialový plamen se postará o to, aby byly odstraněny veškeré negativní energie, bloky a překážky, což vám umožní s větší čistotou a efektivitou pracovat na vyvážení a harmonizaci vašich čaker.

Harmonizované čakry jsou klíčem k plnohodnotnému životu, protože každá čakra ovlivňuje různé aspekty našeho života, od fyzického zdraví po emoční pohodu a duchovní rozvoj. Když tedy meditace s Fialovým plamenem vyčistí a připraví energetické pole, balíček meditací na harmonizaci 7 čaker může pracovat mnohem účinněji.

Pomáhá aktivovat a vyvážit každou čakru, což vede k lepšímu toku energie v těle, zvýšení vašeho celkového zdraví, zlepšení nálady a posílení vaší schopnosti manifestovat vaše přání a cíle.

V kombinaci tedy meditace s Fialovým plamenem a balíček meditací na harmonizaci čaker nabízejí kompletní a hluboký přístup k osobní transformaci. Fialový plamen jako první krok vyčistí a očistí, což umožní balíčku meditací na čakry efektivněji proniknout do hloubky vaší bytosti, posílit vaše energetické centra a podpořit vaše celkové zdraví a pohodu.

Společně vytvářejí silnou synergii, která vám může pomoci dosáhnout vyššího stavu harmonie, klidu a radosti ve vašem životě.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální AKCE​:

​Celková hodnota programu:

8 500,- Kč

 1 290,- Kč

(52 eur)

/* ]]> */