fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE: "Já jsem DOSTATEČNÝ"...

Pocit NEDOSTATEČNOSTI, který si v sobě nese drtivá většina společnosti z dětství je jako RAKOVINA, která napadá všechny oblasti našeho života a která tiše zabíjí naše ŠTĚSTÍ, LÁSKU a HOJNOST...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Pocit nedostatečnosti může být hluboce zakořeněný a ovlivňovat různé aspekty vašeho života. Identifikace těchto projevů je prvním krokem k tomu, jak s nimi pracovat a kultivovat pocit dostatečnosti a sebevědomí.

Jinými slovy je potřeba mít odvahu si připustit, že se tak se sebou cítíte, že tomu o sobě a životě věříte a teprve z této pozice jste schopni něco změnit a tento pocit UZDRAVIT. 

Osvobození se od tohoto negativního přesvědčení je klíčem ke změně vašeho života. Meditace a cvičení osobního rozvoje, o kterých se dozvíte na této stránce vám pomůžou překonat toto trauma a obnovit důvěru v sebe sama, což vede ke šťastnějšímu, plnohodnotnějšímu a zdravějšímu životu.

Meditace a cvičení osobního rozvoje, které pomáhají proměnit tuto LŽIVOU myšlenku na myšlenku a pocit DOSTATEČNOSTI...

Kdy cítíme, že jsme už teď DOSTATEČNÍ, že jsme vždycky byli dostateční, nikdy jsme nebyli nedostateční, vždy budeme DOSTATEČNÍ, že jsme MILOVANÍ, důležití, je o nás postaráno, jsme vedeni Vyšší silou, jsme toho HODNI a že si ZASLOUŽÍME mít to, po čem v životě TOUŽÍME.

Protože, když věříme tomu, že si to zasloužíme, tak pro to také uděláme, co je potřeba. Nespojujeme si to, že to ještě nemáme s tím, že jsme nedostateční a že my to nikdy mít nebudeme.

Víme, že to ještě nemáme, protože jsme pro to neudělali vnitřní a vnější změny a když je uděláme, tak si to zasloužíme a jsme svých cílů hodni.

Mnozí z nás nesou v sobě břemeno pocitu nedostatečnosti, plynoucí z traumat z dětství. Tento pocit, že nejsme dost dobří, že si nezasloužíme lásku, hojnost a štěstí, může zatemnit naše životy a omezit náš potenciál.

Ale teď je tu online program Vedených MEDITACÍ, který vám může pomoci zbavit se této tíhy a obnovit vaši víru v sebe sama.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální nabídka:

​Celková hodnota programu:

6 280,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */