fbpx

Ještě POČKEJTE! Objednávka není dokončena. SPECIÁLNÍ NABÍDKA JEN PRO VÁS...

z 98% hotovo...

Speciální ​jednorázová nabídka. Online program již není možné získat samostatně. Můžete si ho přihodit zde do objednávky!

Vedené MEDITACE: Já jsem DOSTATEČNÝ...

Toto je způsob, jak se zbavit největší PŘEKÁŽKY k vašemu ÚSPĚCHU, stresu, ÚZKOSTI, deprese a pocitu, že nejste DOST DOBŘÍ, že nemáte dost ČASU, PENĚZ, příležitostí a zdrojů a je to způsob, jak začít cítit, že jste naprosto DOSTATEČNÍ, máte vše co POTŘEBUJETE, jste naprosto v POŘÁDKU a zasloužíte si DOBRÉ věci a to, po čem TOUŽÍTE...

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Přidejte si online meditační program do objednávky a získejte navíc ještě skvělé BONUSY!

Tou největší překážkou k manifestování vašich cílů a přání je hluboce zakořeněný pocit NEDOSTATEČNOSTI, který sice vychází ze lživé myšlenky, že nejste dostateční, ale pokud jí věříte, tak je pro vás velmi reálná.

Myšlenka a pocit nedostatečnosti způsobuje, že věříme tomu, že to po čem toužíme se ani NEZASLOUŽÍME, protože toho nejsme hodni. To je ta největší SEBE-SABOTÁŽ vlastního úspěchu. 

Když nevěříte tomu, že si zasloužíte dobré věci a to, po čem toužíte, tak vaše snaha je už od prvopočátku odsouzena k zániku.

Protože proč byste se měli skutečně snažit a dělat to, co vede k dosažení svého cíle, když věříte, že si to stejně nezasloužíte a NEMĚLI BYSTE TO MÍT?

A pokud se vám to povede, tak to od sebe rychle odhodíte, protože budete cítit, že vám to nenáleží a tak o to zase z pocitu nedostatečnosti přijdete.

Proto jsem na toto tak velmi důležité téma vytvořil samostatný Online program Vedených MEDITACÍ: Já jsem DOSTATEČNÝ, ve kterém budeme odstraňovat tuto velice škodlivou myšlenku a budeme kultivovat myšlenku a pocit DOSTATKU, dostatečnosti a že si zasloužíte to, po čem toužíte.

Naučíte se, jak pracovat NEGATIVNÍMI myšlenkami, které máte o sobě a díky tomuto meditačnímu programu se postupně z této negativní myšlenky osvobodíte a otevřou se před vámi dveře vaší nové a lepší budoucnosti.

Proto tento program ještě podpoří váš záměr, který chcete manifestovat, se kterým budeme pracovat ve Vedených MEDITACÍCH: Spirituální MANIFESTACE.

Program není samostatně možné zakoupit, je standardně pro členy Meditačního MEDFLIXU, ale pro vás jsem připravil příležitost ho získat tím, že si ho přihodíte do objednávky.

Jaké další meditace jsem pro vás připravil:

PLUS navíc ještě ​tyto BONUSY!

00
Dní
00
Hodin
00
Minut
00
Sekund

Speciální AKCE​:

​Celková hodnota programu:

6 280,- Kč

 690,- Kč

(30 eur)

/* ]]> */