14 meditací + 14 videí pro harmonizaci ČAKER… | Vedené Meditace

​Vedené meditace 7 ČAKER...

Objevte a zažijte sílu, poselství a poznání 7 ČAKER - energetických center, které určují váš život pomocí léčivé síly zvuku, vibrace posvátných MANTER a VIZUALIZACE (z pohodlí svého domova)...

Pojďme společně prozkoumat moudrost starodávného učení "celistvého života" a vydejme se na 14 denní TRANSFORMAČNÍ CESTU do našeho vnitřního světa.


Vítám vás na této stránce,

Jmenuji se Jiří Majkus a chci vám představit starodávný způsob, který vám umožní vytvořit si celistvý a harmonický život v 7 dimenzích vašeho života.

Výsledkem harmonie a rovnováhy v těchto 7 energetických centrech je projevení vašeho plného potenciálu.

Díky tomu budete schopni žít život podle vlastních představ a splníte si vaše životní sny.

O jakých 7 oblastech mluvím?

Peníze a kariéra, sexualita a emoce, osobní síla a sebevědomí, láska a vztahy, sebevyjádření a autenticita, intuice a vnitřní moudrost a nakonec spiritualita.

Toto tisíce let staré učení vám představím způsobem, abyste jej mohli využít do vašeho moderního, každodenního způsobu života.

Spojíme starodávné posvátné ezoterické učení a praktiky s jejich praktickým využitím a výkladem do moderního způsobu života.

Dovolte mi na začátek vám položit pár otázek:

 • Dostali jste se do životní fáze, kdy je pocit frustrace neúnosný? 
 • Chtěli byste něco ve svém životě změnit ale nedaří se vám to nebo tak, jak byste si přáli?
 • Nevíte, jak překonat překážky, které vám stojí v cestě?
 • Nevíte, co je vaším snem a jste zklamaní, že dostatečně nevyužíváte vlastní potenciál?
 • Toužíte naplnit svoje životní poslání, ale nedaří se vám to?
 • Slyšíte volání vyšších principů, ale nevíte jak na ně odpovědět? 
 • Chtěli byste zhmotnit dary svého srdce, ale brání vám nutnost vydělávat si na živobytí?
 • Trpíte tím, že máte mnoho snů, ale nevíte jak energii zredukovat a zaměřit ji správným směrem?

Pokud jste odpověděli kladně alespoň na jednu otázku, tak čtěte dál...

Dokážete si představit, jaké by to bylo
 UMĚT ZMĚNIT svůj vnější svět tím,
 že se prvně "ponoříte hluboko"
 do svého vnitřního světa?

Představte si, že vejdete do knihovny a najdete tam knihy, které jsou naházené všechny do jedné hromady. Abyste našli konkrétní knihu, tak byste museli projít celou hromadou s velmi malou pravděpodobností, že najdete to, co potřebujete.

Bylo by to NESKUTEČNĚ NEEFEKTIVNÍ...

Pracovat se svým vědomím stejným způsobem, by bylo velmi zdlouhavé a otravné. A přesto lidé pracují se svým vědomím, jako s hromadou knih.

Logickým způsobem, jak najít knihu, by bylo seřadit knihy podle kategorií do kterých spadají. Přesně tak, jak to vidíme v knihkupectví. 

S naším vědomím můžeme pracovat stejným způsobem. Prvně bychom museli studovat a pozorovat opakující se vzorce, jak vědomí pracuje, abychom mohly vzorce zařadit do různých kategorií.

Naštěstí mnoho takových vzorců bylo popsáno našimi předky a po generace předáváno až do současnosti.

Tak, jak se společnost rychle mění a vyvíjí, tak více toužíme se dozvědět, jak vědomí funguje a pracuje. Jsme přirozeně nabádáni opět oprášit tato starodávná mystická učení a upgradovat je, aby byla užitečná a praktická do moderního světa, ve kterém žijeme.

Systém čaker pochází ze starodávných
 učení a tradicí...

Čakry jsou nevyhnutelně spojovány s vědou a praktikováním jógy. Kořeny jógy  pochází ze starodávných Indických spisů Véd. Tyto knihy byly sepsány před 5000 lety. 

V dnešní době se stále více vracíme k těmto starodávných moudrostem.

V jednoduchosti by se dalo říct, že tato energetická centra (čakry) jsou bránami skrze které se projevuje naše duše. A aktivity a funkčnost čaker ovlivňuje naše fungování a výsledky ve vnějším světě. 

Čakry jsou spojovány se 7 základními úrovněmi vědomí. Jak budeme prozkoumávat jednotlivé čakry, tak dostaneme hlubší pochopení té konkrétní oblasti vědomí a také oblasti života, kterou reprezentují.

Hlubší pochopení vám pomůže změnit perspektivu, dívat se na svůj život novýma očima. 

Autor projektu - Jiří Majkus

Pro ty, kteří mě znáte, tak víte, že nejsem žádný nováček v oblasti meditace a spirituálních technik. S různými pauzami medituji více než 17 let. Vyzkoušel jsem všechny možné druhy meditací a meditace mě po té době ještě více a více FASCINUJE.

Vytvořil jsem již 9 online meditačních programů a mými placenými programy prošlo již více než 2000 lidí. A většina z nich si koupila více meditačních balíčků.

Neříkám to proto, abych se vám chlubil, ale říkám to pro ty, kteří mě ještě neznáte, abyste věděli, že vím, co dělám.

Pojďme si říct, jak se jednotlivé čakry jmenují a jakou
 oblast života reprezentují a ovlivňují1. Muladhara Chakra - Kořenová čakra

Kořenová čakra ovlivňuje naše nastavení ohledně kariéry a peněz a našeho těla. 

Pokud vaše kořenová čakra je oslabená nebo uzavřená, tak to poznáte podle toho, když jste zaseknutí v nenaplňující práci a kariéře a zdá se, že nikdy nemáte dostatek peněz - díky tomu se velmi stresujete a máte dluhy.

 Je pro vás bolestivé investovat peníze, protože máte pochyby o tom, že je dokážete vydělat a pracovat s nimi efektivně. Trpíte nadváhou nebo problémy s tělem, díky čemuž se necítíte dobře ve své vlastní kůži.2. Svadisthana Chakra - Sakrální čakra

Sakrální čakra je energetickým centrem sexuality, tužeb, potěšení a emocí.

Jestli je vaše sakrální čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, když myšlenky na sex obsahují pocity viny a bolesti. Stěží máte čas na sexuální život a pokud ano, tak je takový nevýrazný. Vy a váš partner téměř nemáte společný orgasmus a předčasná ejakulace nebo problém s ejakulací obecně může být častým problémem.

Máte problém vidět sami sebe jako sexy muže nebo ženu a občas máte pochyby, jestli vůbec někoho přitahujete a jestli po vás někdo touží. Také pochybujete, jestli někdy také najdete toho “pravého partnera”. Dalším výsledkem je emocionálně mrtvý nebo nenaplněný život.


3. Manipura Chakra - Solar p​​​​lexus čakra

Solar plexus čakra je čakra osobní síly, transformace a ovlivňuje schopnost se prosadit v tomto světě.

Jestli je vaše solar plexus čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, když máte problémy se sebevědomím a cítíte se nehodnotní. Zpochybňujete svá rozhodnutí a máte problém učinit důležitá rozhodnutí, které vedou ke změně života.

 Např: změna kariéry, přestěhovat se, vstoupit do manželství, začít podnikat, mít děti atd. Cítíte se jako oběť a často se cítíte bezmocně a máte pocit, že svůj život nedokážete změnit. Máte problém se ve svém životě prosadit a slabá síla vůle je také jeden z důsledků. 


4. Anahata Chakra - Srdeční čakra

Srdeční čakra ovlivňuje vaše vztahy a je centrem lásky, vztahů a sebepřijetí.

Jestli je vaše srdeční čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, že máte tendenci sabotovat váš vztah nedůvěrou, hněvem a pocitem, že ztratíte svoji nezávislost tím, že budete někoho potřebovat.

 Můžete mít problémy se závazky ve vztahu, můžete zažívat časté hádky a nepochopení s vašimi blízkými a neustále máte své srdce “na stráži”, aby vám někdo neublížil. Vaše vztahy nejsou moc naplňující.

Máte problém odpustit, přijmout sebe takoví jací jste. Chybí vám sebeláska a soucit k sobě i k ostatním.


5. Visuddha Charka - Krční čakra

Krční čakra ovlivňuje vaše sebevyjádření světu a komunikaci.

Jestli je vaše krční čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, když máte pocit, že váš názor nikoho nezajímá a ve výsledku tedy není důležitý. Máte problém s komunikací, jak s partnerem, tak s kolegy v práci, v rodině a s vašimi přáteli. Díky tomu nakonec často přijmete názory ostatních. Ve výsledku nežijete podle vaší pravdy. Máte problém vyjádřit světu to, kdo jste. 


6. Ajna Charka - Čakra třetího oka

Tato čakra ovlivňuje vaši intuici, vnitřní moudrost a vizi.

Jestli je tato čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, že se často cítíte v životě ztracení. Nemáte jasnou životní vizi a máte problém s rozhodností. Chybí vám představivost a jasný směr. Nevěříte svému vnitřnímu kompasu, vnitřnímu hlasu a proto nakonec uděláte rozhodnutí, které nevede k výsledkům, jaké byste chtěli v životě mít. 


7. Sahasrara Chakra - Korunní čakra

Tato čakra ovlivňuje vaši spiritualitu a spojení se Zdrojem.

Jestli je vaše korunní čakra oslabená nebo uzavřená poznáte podle toho, že necítíte žádné nebo malé spojení s Vyšší Silou a často se cítíte, že jste na všechno sami. V hloubi duše cítíte hněv, že Vyšší Síla se na vás vykašlala, ale navenek se tváříte, že ji v životě nepotřebujete. Necítíte její vedení v životě a často vám chybí dostatečný nadhled na situace, ve kterých se nacházíte.

Jak to vypadá, když máte silné a
 otevřené čakry?

 • check
  Milujete svoji práci a jste za ni také náležité zaplaceni. Umíte spravovat svoje finance, investujete je a také investujete do sebe, bez pocitu viny, že si to nezasloužíte.
 • check
  Když se na sebe podíváte do zrcadla, tak se cítíte skvěle, jak fyzicky tak emocionálně.
 • check
  Sex vnímáte jako pozitivní, úžasnou, posvátnou, příjemnou a zdravou aktivitu. Užíváte si vášnivý, častý a dlouho-trvající sex s vaším partnerem.
 • check
  I když žijete v dlouhodobém vztahu, tak se společně milujete několikrát za týden a nemáte žádné výčitky, že si tak skvěle užíváte hluboký, sexuální život.
 • check
  Vaše rodina, kolegové a komunita vás vnímá jako charismatického jedince, který je zavázán použít svoji osobní sílu a charisma k tomu, aby učinil svět lepším místem.
 • check
  Užíváte si empatických a láskyplných vztahů s partnerem, v rodině, v práci a v komunitě. Neustále také prohlubujete lásku sami k sobě.
 • check
  Prožíváte svůj život s hlubokým pocitem vděčnosti, jak skvělý je váš život a cítíte soucit pro ostatní.

 • check
  Skvěle se vám daří komunikovat vaše myšlenky, nápady a emoce lidem okolo vás. Jste obdivováni za vaši sílu vůle, silné komunikační dovednosti a vždy se postavíte za vaši pravdu i když je to v některých situacích nekomfortní. Výsledkem je bohatá kariéra a osobní život.
 • check
  Činíte správná rozhodnutí na základě vaší intuice a reálné situace. Ve vaší kariéře, s financemi, ve vaší rodině, ve vztahu a celkově v životě. 
 • check
  Často věci prostě "tušíte" už dopředu, i když nemáte jistotu a máte jasný záměr a směr kam v životě směřujete. Máte jasný a přesný obrázek v hlavě, kam se váš život má dále vyvíjet. Spoléháte na svoje vnitřní vedení.
 • check
  Na denní bázi se cítíte spojení s Vyšší Silou, Vesmírným Vědomím a spoléháte na jejich vedení. Během dne si uvědomujete, že je o vás postaráno a že nejste na nic nikdy sami. 
 • check
  Cítíte hlubokou vděčnost za Zdroj a váš život lidé často popisují, že se vám téměř vše děje snadno a samo.

Co to znamená pro vás?

Čím víc pracujeme s konkrétním energetickým centrem, tím víc chápeme tuto oblast do větší hloubky. Přirozeně se potkáváme se všemi dalšími tématy, která jsou jejím obsahem.

Čakry jsou vzájemně propojený ekosystém. Nejlépe fungují když jsou ve vzájemné harmonii.

Cesta k celistvosti a naplnění je dlouhá a klikatá, a čeká vás na ní plno zákrut a zvratů, ale ty výsledky a posuny v životě stojí za to.

Vytvořil jsem pro vás "online program" Vedených MEDITACÍ, který se skládá ze vzdělávacích videí a audio nahrávek vedených meditací.

Ve videích bude teorie a moderní interpretace starodávného učení. Prozkoumáme různé oblasti jednotlivých čaker. Ve vedených meditacích budeme pracovat s čakrami pomocí vizualizačních technik a pomocí léčivé síly zvuku a vibrace posvátných manter.

Tento program vás vyzývá k objevení pravého já. Chce vás inspirovat, abyste ukázali světu, jak jste skvělí.

Co všechno je součástí tohoto
 "meditačního programu":

Celkem 14 videí + 14 meditací

Den 1: Seznámení se systémem čaker, síla zvuku a manter + Meditace nacítění na čakry

V tomto prvním videu se seznámíme se systémem čaker, s historií a jak čakry fungují.

Řekneme si o síle zvuku, jak jej použít pro harmonizaci čaker a také v první meditaci se nacítíme na jednotlivé čakry, než se do nich postupně ponoříme.

Den 2: Kořenová ČAKRA - uzemnění, peníze, kariéra, tělo

Po seznámení se systémem čaker začneme budovat kořeny a pevné spojení se zemí. Řekněme si, jak tato čakra ovlivňuje vztah ke svému tělu a k penězům. Abychom mohli, tak jako strom, vyrůst do výšky, tak potřebujeme pevné kořeny.

Den 3: Sakrální ČAKRA - sexualita, emoce, potěšení

Když jsme zapracovali na pevných základech, dostáváme se do druhé úrovně. Je to svět pohybu, emocí, polarity a sexuality.

Zapracujeme na pocitu viny, který nám brání si užívat darů života, které se nám nabízí.

Den 4: Solar plexus ČAKRA
 - Osobní síla, prosazení, transformace

Vládnoucím elementem třetí čakry je oheň. Oheň, který transformuje tím, že spaluje to, kdo jsme byli, abychom se stali tím, kým se chceme stát. Dostanete odvahu a sílu čelit životním výzvám.

Den 5: Srdeční ČAKRA - Láska a vztahy

Dostáváme se do jemnějšího světa. Z hmoty, přes emoce a sílu se dostaneme do centra lásky. Prožijete, že láska, kterou tak všichni hledáme sídlí ve vašem srdci. Tato čakra také ovlivňuje úroveň a kvalitu našich vztahů.

Den 6: Krční ČAKRA - Sebevyjádření, kreativita, život v pravdě

Z harmonie srdce se dostáváme do oblasti krční čakry. Pomůže vám vyjádřit sebe sama různými formami světu. Toto centrum zvuku vám pomůže lépe komunikovat se sebou a ostatními. Také se více spojíte se svojí pravdou. 

Den 7: ČAKRA třetího oka - Intuice, vize, vnitřní svět

Dvě oči směřující ven a jedno oko směřující dovnitř. Intuice a vize dřímají v našem vnitřním světě. Tato čakra vám pomůže se s ním více spojit a probudit všechny dary, které na vás uvnitř čekají. 

Den 8: Korunní ČAKRA - Spiritualita, spojení se Zdrojem, Božské vedení

Jaké by to bylo cítit každý den spojení s Vyšší silou? Jaké by to bylo cítit Božské vedení? V tomto dni se ponoříme právě do těchto témat a využijeme sílu vedené meditace pro harmonizaci a otevření této čakry.  

Den 9: Vedená meditace 7 ČAKER - Harmonie celku

V tomto dni si řekneme o proudu energie, který směřuje od kořenové čakry až po korunní a k čemu nám slouží. A čeká na vás vedená meditace 7 čaker, ve které budeme pracovat se všemi čakrami najednou. 

Den 10: Vedená meditace MANIFESTACE 

V tomto videu se seznámíte s proudem energie, který směřuje od korunní čakry dolů až ke kořenové čakře. Díky tomuto proudu manifestujeme v životě to, po čem toužíme. Vedená meditace vám v tomto procesu manifestace bude pravidelně velmi prospěšná.

Den 11: Vedená meditace PROBUZENÍ nejlepší verze sebe sama

V této meditaci se setkáte se svojí nejlepší verzí sebe sama a probudíme ji, aby se mohla projevit ve vašem současném životě. Pomůže vám žít život, který bude naplněn vaším plným potenciálem.

A to není všechno!
Dále získáte tyto EXTRA BONUSY...

BONUS č.1: Vedená meditace ÚPLŇKU

Úplněk je skvělé období umožnit tomu, co nám už déle neslouží, aby odešlo z našeho života a umožnit tomu, co chce přijít, aby přišlo. Pro nejlepší účinek doporučuji tuto meditaci v období 48 h před a 48 h po úplňku.

BONUS č.2: Vedená meditace NOVOLUNÍ

Novoluní je skvělý čas na vyslání svých záměrů a vizí do Vesmíru. Zákon přitažlivosti v tomto období 48 h před a 48 h pojede na plné obrátky. V této meditaci vystřelíte vaše vize až ke hvězdám.

BONUS č.2: Vedená meditace pozitivních návyků

Návyky tvoří celý náš život. Otázkou je, jestli vás podporují nebo srážejí. V této meditaci uvolníte a pustíte ze život ty návyky, které vám již neslouží a pozvete do svého života nové, PODPORUJÍCÍ návyky. 

+ Ještě tyto SPECIÁLNÍ BONUSY...

SPECIÁLNÍ BONUS č.1: 5 fázová Vedená MEDITACE...

V této úžasné meditaci nás čeká 5 fází. Relaxační, probuzení čaker, vděčnost, vizualizace dokonalé budoucnosti za 3 roky a vizualizace dokonalého dnešního dne.

Tato samotná meditace dokáže udělat ve vašem životě ZÁZRAKY.

SPECIÁLNÍ BONUS č.2: Vedená meditace Afirmace 7 ČAKER

V této meditaci se opět ponoříme do našich energetických center pomoc vibrace, vizualizace a také pomocí afirmací. Proneseme prohlášení, které se týká dané čakry a necháme ať  energie afirmace usedne do našeo vědomí.

SPECIÁLNÍ BONUS č.3: Vedená meditace INTEGRACE...

V této jednoduché meditaci integrujeme celý proces, který v tomto programu projdeme. Ponoříme se do sebe a budeme vnímat všechny změny, které se v našem vnitřním i vnějším světě udály.

Pojďme si ještě říct pro koho TYTO
 MEDITACE jsou a pro koho ne

Pro koho jsou:

 • Pokud jste člověk, který chce řešit problémy v příčině, tedy ve vnitřním světě a ne jen venku, ve vnějším světě. 
 • Pokud budete věnovat čas tomu si skutečně pustit vedené meditace a udělat úkoly, které vám budu v programu doporučovat.
 • Pokud jste ochotni převzít odpovědnost za svůj život a přestat obviňovat všechny ostatní za to, že se vám nedaří tak, jak si přejete.
 • check-circle-o
  Pokud chápete, že tento meditační program ani žádný jiný kurz vás nespasí a neosvobodí bez toho, abyste udělali nezbytnou práci.
 • check-circle-o
  Pokud jste opravdu zavázáni překonat překážky, které vás na cestě za životem vašich snů nezbytně čekají.

Pro koho nejsou:

 • Pokud jste člověk, který čeká až nějaký GURU nebo další online kurz vám zachrání život, bez toho, abyste proto vy sami museli něco udělat.
 • Pokud dáváte odpovědnost za svůj život do rukou různým učitelům, lektorům a průvodcům osobního a duchovního rozvoje.
 • Pokud nevěříte a ani nechte otevřít svoji mysl neviditelným dimenzím života, jako jsou energie, síla zvuku, čakry a cokoliv, co není hmatatelné rukama a viditelné očima.
 • ban
  Pokud nejste ochotni investovat čas a peníze do svého rozvoje, abyste si vytvořili život podle vlastních představ, který skutečně funguje.

Otázky, které je potřeba si položit

 • Kdyby se vám podařilo konečně prolomit neviditelné bariéry, které vám brání ve vašem úspěchu v různých oblastech života, vyplatilo by se vám do tohoto programu investovat?
 • Kdybyste měli kdykoliv při ruce účinné a efektivní nástroje, které vám pomůžou vyřešit problémy v oblasti života, která vás zrovna tíží, vyplatilo by se vám do toho investovat?
 • Kdybyste se stali inspirací pro vaši rodinu, děti, přátelé a komunitu, protože budete žít naplněný a šťastný život, vyplatilo by se vám investovat do tohoto programu?
 • check
  Kdybyste se stali SPOLUTVŮRCI vašeho života, vyplatila by vám vaše časová a finanční investice?

Představte si na chvíli, že máte ŽIVOT, jaký jste si "vždycky přáli"...

Představte si na chvíli, že máte kdykoliv k dispozici mapu a navigaci, jak si vytvořit život, jaký si přejete.

Když vám nefunguje určitá oblast v životě, zažíváte výzvy, máte problémy, tak víte do jaké části vědomí se ponořit a kde zapracovat, aby se to projevilo ve vašem vnějším světě.

Jaké by to bylo vědět, že máte kdykoliv k dispozici, když potřebujete, audio nahrávku vedené meditace, která vás tímto "ponorem do sebe" provede?

Jaké by to bylo žít život, kdy máte projevený svůj potenciál?

Jaké by to bylo, kdybyste si konečně splnili vaše životní sny?

Jaké by to bylo, kdyby se vám zlepšil život ve všech 7 dimenzích života, které čakry reprezentují, zastupují a ovlivňují?

Kolik byste do toho INVESTOVALI?

V klidu přemýšlejte..

Máte na to čas...

Změnila se vám už perspektiva? Věřím, že ano. Proč? Protože teď už to neberete jaké utrácení nebo výdaj, ale jako investici. Investici do vašeho života a investici do vašeho štěstí. 

Co říkají první účastníci tohoto online programu:

Věra Popelková. - účastnice meditačního programu

quote-left

‚‚Od r. 1997 jsem s těmito energetickými centry pracovala různými způsoby (tanec, zpěv, malování, meditace, jóga...prošla jsem terapeutickým výcvikem na jejich harmonizaci).  Přiznám, že jsem si je zakoupila hlavně proto, že mne zajímala meditace úplňku a novoluní. Jsem příjemně překvapena, jak dobře na mne zapůsobily. Jsou jednoduché, jasné a účinné. Budu je doporučovat dál svým klientkám hormonální jógy, které získávají na kurzu základní informace o energetických centrech a učí se jejich harmonizaci. Věřím, že meditace jim pomohou lépe jednotlivé čakry vnímat. Děkuji ještě jednou za to, že jste se rozhodl čakrové meditace udělat.‘‘ 


 Jirka K. - účastník meditačního programu

quote-left

‚‚Po absolvování 8. dne programu jsem dopoledne asi 20 minut brečel. Odcházelo ze mě tolik starých věcí, tolik bolesti. Byla to velmi silná emoční očista. Dlouho jsem to nezažil. Cítím znovu radost do života. Moc děkuji za tyto meditace. Když jsem si uvědomil, čím vším si nás provedl během prvních 8 meditací, tak mám na sobě husí kůži.‘‘


 Zuzana R. - účastnice meditačního programu

quote-left

Vaše meditácie sú nádherné a ja si ich moc užívam!Každá meditácia mi priniesla nový pohľad na život!Ďakujem!Veľmi si cením všetku tú pozornosť,ktorú ste venovali tomuto programu.Mne veľmi pomáha!Ešte raz veľké ďakujem!

Jak to vypadá v ČLENSKÉ SEKCI?

Co byste měli udělat nyní?

Nyní máte dostatek informací k tomu, abyste se rozhodli.

Čili buď tuto stránku okamžitě zavřete a pokračujte ve vztahu, tak jak do dnes a nebo vstupte do kurzu a vydejte se na tuto poznávací cestu Vedených meditací ČAKER.

Klikněte na tlačítko získat přístup, vyplňte objednávku, proveďte platbu (buď kartou nebo převodem) a jakmile platba dorazí, tak dostanete do emailu přístupy do členské sekce a také přístup k prvnímu tématu.


Co se stane po vaší objednávce?


1. Je potřeba zaplatit fakturu.

Přístupy do členské sekce se vám vygenerují po zaplacení objednávky, proto doporučuji využít platby kartou. Využíváme zabezpečený systém GoPay. Při platbě převodem z účtu to může trvat 1-2 dny. Po zaplacení vám společně s přístupy do členské sekce přijde ne email potvrzení o zaplacení.

2. Můžete se přihlásit do členské sekce.

S vašimi unikátními přístupy se přihlásíte do členské sekce. 

3. K videím a meditacím se můžete kdykoliv vrátit.

Videa a vedené meditace budete mít kdykoliv k dispozici ve vaší členské sekci a můžete si je pustit kdykoliv budete chtít. Meditace si budete moci stáhnout do počítače nebo mobilu, abyste si je mohly pustit i bez připojení k internetu.

Zde je přehled toho, co všechno získáte:

 • check
  Privátní přístup do členské sekce programu
 • check
  11 videí + 11 základních vedených meditací
 • check
  3 bonusová videa + 3 bonusové vedené meditace
 • ​3 speciální videa + 3 meditace
 • check
  Možnost si stáhnout vedené meditace do počítače nebo do telefonu a meditovat kdykoliv a dle potřeby

Celková hodnota programu je 6860,- Kč

Ale protože chci, aby se meditace dostaly mezi co nejvíce lidí a peníze nebyly překážkou, tak jsem se rozhodl snížit cenu na:

6 860,- Kč

1 980,- Kč

(80 eur)

Nebo získejte tento online program v rámci "Mimořádného MEDITAČNÍHO balíčku"...

​V této variantě získáte:

 • Téměř již 400 Vedených MEDITACÍ...
 • Všech 35 online programů Vedených MEDITACÍ...
 • ​Bonusový 35 denní program na vytvoření Životní VIZE...
 • check
  ​Bonusové online kurzy a meditace...
 • ​Privátní přístup do členské sekce

Získáte přístup k Bohaté MEDITAČNÍ knihovně a ke všem online programům a meditacím.


Na platbu online bankovním převodem nebo platební kartou používáme zabezpečenou platební bránu GoPay.

/* ]]> */