Vedené Meditace

5 jednoduchých praktik jak si vytvořit vnitřní mír a harmonii

Mír a harmonie začíná uvnitř. První krok k vnitřnímu míru můžete udělat pomocí těchto pěti jednoduchých praktik a pak se připojit do programu vedených meditací na 14 denní cestu do svého vnitřního světa, abyste zažili více lásky, spojení, jasnosti a čistoty. Dokonce více, než si myslíte, že je pro vás možné.

1. Praktikujte neposuzovaní a neodsuzování

Vyhýbejte se posuzování a vydávání rozsudků včetně myšlení my-vs-oni. Dělejte, co můžete, abyste se vyhnuli takovým typům konverzací, které zahrnují pomluvy, vinnu, nepřátelství a debaty o tom, jak je ten svět hrozný. Ledaže nepřicházíte s řešením a pomocí.

Je samozřejmě přirozené vnímat a cítit bolest a utrpení, které zažíváme a které zažívají ostatní lidé, ale pokud o tom budete jen mluvit a nebudete s tím nic dělat, nebudete nabízet řešení, tak vám to vnitřní mír moc nepřinese.

2. Spojte se svým tělem

Vyražte na procházku do přírody. Vnímejte pohyb svého těla, vnímejte jak dýchá. Vnímejte, jak mu pohyb dělá dobře. Vnímejte své nohy, jak se dotýkají země. Vnímejte svoje boky, břicho, hruď, záda a hlavu. Tím, že se ponoříte do svého těla, které je v pohybu a v přírodě na čerstvém vzduchu budete prožívat více klidu a vnitřní harmonie.

Přečtěte si také: 5 jednoduchých kroků, jak si začít tvořit novou realitu

3. Napište si vše, co vás trápí na papír

Sedněte si ke stolu s papírem a tužkou v ruce. Je lepší psát rukou, než na počítači. Sepište vše, co vás trápí a co vám vytváří pocit úzkosti. Dejte si na to 10 minut nebo dokud už nebudete mít co psát. Všímejte si, jak se u toho zbavujete té velké zátěže. Po sepsání si dovolte starosti pustit a věřte, že vše dopadne dobře, tak jak má a ještě u toho všichni zúčastnění dostanou od Života to, co potřebují.

uz-se-nebudu-vice-stresovat-nad-vecmi-kterem-nemohu-zmenit

4. Udělejte někomu laskavost

Když uděláte pro někoho laskavost bez toho, abyste něco od něho nazpět očekávali budete se cítit vnitřně naplnění, potřební a důležití. Akt z lásky je kouzelný v tom, že se vám láska vrátí zpět v ještě větší intenzitě. Jednoduše to udělejte a budete potom cítit a věřit, že to funguje.

5. Spojte se svým srdcem v meditaci

Udělejte si pět minut čas. Sedněte si klidně, udělejte pomalý a hluboký nádech. S výdechem zavřete oči a udělejte ještě pár hlubokých výdechů a nádechů. Nyní zaměřte svoji pozornost na své srdce a potichu v mysli opakujte tyto čtyři slova: Mír, harmonie, láska, radost.

Nejjednodušší způsob, jak začít meditovat je pomocí vedených meditací.

–>> Připojte se do programu vedených meditací a zažijte více míru, lásky, pochopení, odpuštění a radosti.

red-arrows

meditace obal

 

 

S láskou,

Jiří Majkus

Profil ja nova

Jiří Majkus

Add comment

Vedené Meditace na facebooku

/* ]]> */