[Meditace] + 3 tajemství PROSPERITY…

Krásný den,

V dnešním článku jsem pro vás připravil DÁREK v podobě Vedené MEDITACE >>

(Meditace bude přístupná jen do pátku…)

Pojďme si před meditací ale ještě říct, proč je tato meditace tak důležitá a jak vám může pomoci.

Touto meditací začíná 14 denní meditační program Vedených MEDITACÍ hojnosti. Je to první krok na naší společné cestě (budu rád, když pak budete se mnou pokračovat)…

Tato meditace totiž v sobě obsahuje 3 tajemství PROSPERITY!

Jaká to jsou?

  1. Mít svůj záměr (vědět, co chci a požádat o splnění)
  2. Odpoutat se od výsledků, důvěřovat a žít v přítomném okamžiku
  3. Sledovat, jak k vám život promlouvá a jednat dle inspirace a intuice

V krátkosti toto jsou ty 3 tajemství. Pojďme si je více vysvětlit.

Dnes při mém ranním rituálu, kdy pomocí různých cvičení se každý den vydám do svého nitra hledat odpovědi ke mě přišla věta: ‚‚Peníze přijdou k tomu, kdo si o ně řekne.’’

Říkal jsem si WOV, to je síla. Pak jsem si šel psát do svého deníku, co to pro mě vlastně znamená. Můj vnitřní hlas mi řekl tuto větu a chtěl jsem více pochopit, co to pro mě znamená.

Znamenalo to více věcí ale ta první se stále točila kolem záměru. V úvodním videu, které je k meditaci záměru hojnosti říkám, že záměr je jako semínko, které když zasejeme do úrodné půdy, tak vyklíčí a nakonec vykvete v nádhernou rostlinu.

Semínko ale vykvete za určitých podmínek!

Tou první podmínkou je, že jej budeme zalévat. Tou druhou podmínkou je, že ho necháme na pokoji (důvěřujeme mu) a hlínu každý den nerozhrabujeme, abychom se ujistili jestli už klíčí.

S takovou totiž semínko nikdy nevyklíčí!

A přitom to děláme s našimi záměry. Požádáme Vesmír o splnění našich přání a pak hlínu rozhrabujeme a kontrolujeme, jestli už klíčí. Jestli se naše záměry už naplňují.

Záměrem dáme najevo Vesmíru, Životu, co si přejeme…

Máte jasno, jak chcete, aby vypadala vaše finanční situace? Co vlastně chcete? Co pro vás znamená hojnost? Po čem toužíte? Jaká je touha vašeho srdce?

Na všechny tyto otázky bude prostor ve vedené meditaci.

Dále, když dáme najevo Vesmíru, jaký je náš záměr, po čem toužíme, tak dále budeme důvěřovat, že se naše záměry naplní.

Důvěra je jako kdybyste semínko zalévali a nerozhrabávali. 

Proč ale nedůvěřujeme a často půdu se svými semínky rozhrabujeme?

Protože máme strach a nevěříme. Snažíme se kontrolovat a ujišťovat jestli už kvete. Snažíme se kontrolovat jestli se záměry už naplňují.

Proto meditací č.2 v meditačním programu hojnosti je meditace vnitřního ohně, ve které spálíme naše strachy, obavy a limitující přesvědčení, které máme s penězi.

A třetí tajemství je sledovat synchronní náhodné jevy. Když totiž dáte Vesmíru najevo, po čem toužíte (co chcete, váš záměr), tak vám velmi brzy začne odpovídat.

Začne vám ukazovat kudy vede cesta k naplnění vašich záměrů. Pošle vám do života ty správné situace, příležitosti, lidi a na vás je pak, jestli uděláte ten krok a půjdete po těchto stopách.

Jak to poznáte, že je to ten správný krok? Vnímejte srdcem. Cítíte inspiraci? Udělejte to. Cítíte vnitřní hlas, který vás vede? Důvěřujte mu.

Tvoření a manifestace se pak stávají nádhernou spoluprácí mezi vámi a Vesmírem.

Dost řečí a pojďme na meditaci.

P.S. Dnes večer jsem ještě o tomto tématu vysílal živě na Facebooku. Klikněte sem pro přístup k záznamu ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ >>

 

>> Poslechnout si VIDEO + MEDITACI...

Klikněte sem pro přístup k Vedené meditaci ZÁMĚRU hojnosti >>>